GRUODIS. PLANETŲ TRANZITAI ZODIAKO ŽENKLUOSE

3d. 23val. 19min. DIREKTINIS PLUTONO JUDĖJIMAS (2022.12.03 – 2023.05.01). Šiuo metu lengviau pakeliama priklausomybė nuo visuomenės, atsiranda būtinybė sugriauti atgyvenusius dalykus. Stiprėja kolektyviškumo jausmas, poreikis atiduoti, aukoti savo energiją, save patį kitų, kolektyvinės laimės vardan. Geras laikas aktyvioms maginėms praktikoms, ekstrasensiniam gydymui.

7d. 0val. 09min. MERKURIJUS OŽIARAGYJE (2022.12.07–2023.02.11). Bendravimas taps oficialesnis, labiau dalykiškas, racionalus, tad neišvengiamai ir santūrus. Emocijos nemaišys protui ir sprendimai bus priimami šalta galva. Bus labiau kritiškai vertinama svetima nuomonė, greičiau išryškės diletantiškumas. Tai geras laikas profesinių žinių gilinimui, dalykinių kontaktų užmezgimui bei plėtojimui.

10d. 5val. 55min. VENERA OŽIARAGYJE (2022.10.03–2023.01.03). Romantiški jausmai taps ne tokie reikšmingi, labiau slepiami. Kitą vertus, tikri meilės ryšiai tik dar labiau sustiprės, o atsitiktiniai subyrės savaime. Mėgstantiems flirtą, pramogas – gana nuobodus metas. Tai geras laikas ieškoti pelningesnio darbo, siekti geriau apmokamų pareigų. Šiuo metu megsis pastovūs meilės ryšiai, paremti rafinuotais jausmais bei dažnai protingu išskaičiavimu.

20d. 16val. 33min. JUPITERIS AVINE (2022.12.20–2023.05.16). Tai bus kūrybingas metas: daug įkvėpimo, daug jausmo, meilės. Tai puikus laikas menininkams bei žmonėms, susijusiems su menais, jų plėtojimu. Ši Jupiterio padėtis skatins visuomenėje individualizmą, tačiau ir stiprins asmeninę atsakomybę už tai, kas vyksta valstybėje. Šiuo metu derėtų vengti karštakošiškumo priimant svarbius gyvenimiškus sprendimus bei mokytis kompromisų. Kadangi šią vasarą Jupiteris judės kartu su Uranu, tose pasaulio šalyse, kur aktualu nacionalinis išsivadavimo judėjimas, sustiprės revoliucinės nuotaikos.

21d. 23val. 49min. SAULĖ OŽIARAGYJE (2022.12.21 – 2023.01.20). Bendravimas tampa oficialesnis, bet ir taktiškesnis. Sustiprėja atsargumas, kritiškumas naujų žmonių bei idėjų atžvilgiu. Geras metas priimti svarbius dalykinius sprendimus.

29d. 11val. 26min. RETROGRADINIS MERKURIJAUS JUDĖJIMAS (2022.12.29–2023.01.12). Šiuo metu sulėtėja mąstymas, reakcija, greičiau atbunka pastabumas, silpnėja atmintis, tačiau stiprėja analitiniai sugebėjimai. Šiuo metu mažiau bendraujama (nebent su senais draugais), vengiama naujų žmonių, naujų pažinčių. Padaugėja informacinės painiavos, klaidų rašant, skaičiuojant, tvarkant dokumentus. Nederėtų skubėti žadėti, įsipareigoti, pasirašyti. Dažniau pametami daiktai, dokumentai, padaugėja autoavarijų. Sunkesnis laikas žiniasklaidos, transporto tarnyboms. Tinka dirbti su sena informacija, kartoti pamirštas žinias. Nepatartina imtis nieko nauja, o efektingiausia būtų grįžti prie senų dalykų.

12.21: Yule, Elnio devynaragio šventė, Kalėdos

Nuo vėlinių iki žiemos saulėgrįžos gyvybės kreivė vis dar leidžiasi iki pat žiemos saulėgrąžos. Tai mirties deivės Maros pergalės valanda. Tačiau tai ir vilties pradžia. Įvyksta lūžis, peržengiamas slenkstis iš liesėjimo į gyvėjimą, atsigavimą. Iki krikščioniškuoju laikotarpiu buvo švenčiama elnio devynaragio šventė, kurios metu mitinis gyvūnas parnešdavo saulę savo raguose atgal į žemę. Tai naujo gyvenimo ciklo pradžia, kuriam naujus tikslus, norus ir uždavinius būtina išsikelti būtent šios šventės metu. Ne veltui iš „įpročio“ ir to sąmoningai nesuvokdami kuriame naujus planus naujiems metams. Tačiau tuo pat metu šiandien darome ir vieną esminę klaidą siekdami senus darbus pabaigti iki kalendorinių Naujųjų metų – juos užbaigti reiktu iki gruodžio mėn. 21 d., kol tamsųjį metų periodą valdo mirties deivės ir dievai, o nuo gruodžio mėn. 21 d. ar net jos metu jau reikia turėti aiškų planą ateinančiam gyvenimo ciklui.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×