GRUODIS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS Nors mėnuo daug kuo palankus, tinkamas veiklos plėtrai, kelionėms, tačiau pavojingas pagunda per daug norėti. Leistinos ribos jausmas bus svarbus tiek reikaluose, tiek meilėje. Beje, jausmai bus labiausiai pažeidžiama sfera, tad patartina labiau užsiimti dalykiniais reikalais, kad neliktų laiko svarstymams: “myli – nemyli?”, atsitiktiniam flirtavimui. Nuo pirmųjų mėnesio dienų gali tekti spręsti finansines problemas, imtis neatidėliotinų reikalų, susijusių su mokesčiais, draudimu. Ir pasistenkite grąžinti skolas – antrąją mėnesio pusę gresia šantažas iš jūsų aplinkos žmonių. Sudėtinga mėnesio pabaiga, kai galite sulaukti smūgio iš ten, kur nesitikėjote.

JAUTIS Gruodis –  katarsio metas, kurio užduotis valymasis nuo to, kas atgyveno, kas trukdo augti, tobulėti. Ne viskas bus smagu, – įtampa augs greičiau, nei spėsite pasiruošti. Teks keistis, kažko atsisakyti, su kai kuo atsisveikinti. Na, o pirmiausia atsikratyti  iliuzijų, susijusių su darbu, su partneriais. Tiesa, kuo jūsų santykiai su sutuoktiniu, su visuomene bus geresni, tuo jausitės saugesni, tuo reikalai klostysis sklandžiau. Deja, išbandymai (meilėje irgi), konfliktai (darbe bei namie), intrigos, šantažas, gali užgriūti pačiu netinkamiausiu metu (tikėtina  2, 3, 10, 17, 20, 30d.).  Mėnesio pirmos dvi dekados pavojingas laikas nestabilioms poroms: skyrybų riba bus visai šalia. Mėnesio trečia dekada apgaulinga – suteiks naujų galimybių, viltį, bet tuo pat metu gali ir sužlugdyti dėl skubėjimo, patiklumo. Tai ne pats geriausias laikas kelionėms bei atsakingiems pokyčiams veikloje.

DVYNIAI Itin svarbiu taps mokėjimas dirbti, bendrauti, analizuoti klaidas (ne tik svetimas, bet ir savo), įvertinti partnerius bei priešininkus. Siekite sąjungos (kad ir trumpalaikės). Šį mėnesį išryškės esminiai jūsų partnerių bei konkurentų, priešų privalumai bei trūkumai. Daug kas priklausys nuo diplomatiškumo, mokėjimo teisėtais būdais apginti savus interesus (veikloje ypač). Na, o darbų krūvis, kaip ir jums keliami reikalavimai išaugs, tiesa, atsiras pagalbininkų. Kitą vertus, patys turite būti atidesni aplinkinių, ypač sutuoktinio poreikiams. Čia irgi slypi nemalonumų priežastis. Pasistenkite užkirsti kelią galimoms intrigoms prieš jus (jos gali išryškėti mėnesiui baigiantis), su visais palaikydami gerus santykius. Trečią dekadą neišspęstos problemos dar labiau paaštrės – gresia nemaloni, net skausminga atomazga.

VĖŽYS Džiaugsmas ir liūdesys, įtampa, stresas bus persipynę. Saugos patarimas: „neliūdėk pametęs, nesidžiauk suradęs!” Dažniausiai dėl darbo reikalų, dėl finansinių problemų taip pat dėl mylimo žmogaus ar sutuoktinio pavyduliavimo jus lydės įtampa nuo pirmų mėnesio dienų. Vis dėl to likimas nebus šykštus: senas noras netikėtai gali išsipildyti mėnesio viduryje, – tik ar mokėsite tai išsaugoti? Deja, mėnesio pabaiga gali atimti tai, kas brangu, svarbu. Nebus lengva darbe, – teks nemenkai triūsti, taikytis prie diktuojamų sąlygų. Mėnuo pareikalaus sąžiningumo mylimo žmogaus atžvilgiu, nes pakaks gerbėjų. Nors trečią dekadą atrodys, kad didžiuosius sunkumus įveikėte, tačiau gali tekti spręsti dar sunkesnes problemas, nei ką tik patyrėte.

LIŪTAS Sėkmingas mėnuo, tiesa, ne tiek ir ne taip, kaip jums norėtųsi. Vėl gi – vyrams šis mėnuo žymiai palankesnis: veikloje lauks sėkmė, populiarumas, pripažinimas, pavyks rasti būdų, kaip įveikti kliūtis, trukdančias įgyvendinti dalykinius planus, pasiseks pažengti į priekį veikloje, taip pat užmegzti naudingus ryšius, gauti svarbios informacijos, kuri lems veiklos plėtojimą, sustiprins jūsų autoritetą darbe, visuomenėje, lems pergalę konkurencinėje kovoje. Tik mokėkite įgyta nauda bei persvara protingai pasinaudoti, neišvaistyti – bus pavojus, kad lengvai įgiję, lengvai ir neteksite. Moterims teks labiau taikytis prie esamų sąlygų.  Tiesa, tos, kurių veikla yra namuose, ar jos augina vaikus, mėnuo bus žymiai smagesnis nei visą dieną praleidžiančioms darbe. Moterų nuotaikos ko gero pagerės paskutinėmis mėnesio dienomis.

MERGELĖ Nurimkite. Atidėkite reikalus į šoną. Bent dalį, nors baigiantis metams – tai ko gero misija neįmanoma? Mėnuo taps itin sudėtingu tiems, kam stinga lankstumo, diplomatiškumo. Nenorėkite viską padaryti vieni patys – darbų bus begalė, rūpesčių per akis, o jėgų bei sveikatos stigs. Tad saugokite save, stenkitės nesusirgti, –  šiuo metu liga gali užsitęsti. Ieškokite sąjungininkų, pagalbininkų: vieni neįveiksite kilusių problemų. Dabar bus svarbu su visais gerai sutarti, mokėti patikti, sudominti bei paprašyti. Darbe venkite sudėtingų užduočių – tegu kiti imasi jums priklausančių rizikingų darbų.  Ir stenkitės daugiau laiko praleisti namuose. Šeima turi atsidurti jūsų dėmesio centre.

SVARSTYKLĖS Gruodį pakaks gerų progų greitai ir efektingai sutvarkyti užvilkintą reikalą, o taip pat gauti tai, ko senai siekėte. Nors nestings gerų progų bei sėkmės, tačiau galite nukentėti per patiklumą, dėl per didelio pasitikėjimo savimi. Per avantiūras meilėje arba veikloje galite patirti finansus nuostolius ar sugadinti santykius su asmeniu, kurį mylite (labiau tikėtina 3, 9, 10, 16, 17, 20, 27, 28d.). Šį mėnesį reikėtų būti kuklesniems bei atsargesniems, nesiremti vien laimingu atsitiktinumu. Trečią dekadą reikalai gali imti strigti, ir, jei nesumažinsite darbo temptų, gali pablogėti sveikata. Nepatartina mėnesio pabaigai planuoti tolimų kelionių, atsakingų komandiruočių. Šventes geriau praleisti namie.

SKORPIONAS Neturintys didelių ambicijų, nekeliantys darbe sau ypatingų reikalavimų, rūpesčių nepatirs. Reikalai klostysis pagal scenarijų: “daug norėsi – mažai gausi”. Tai bus susiję ir su kitomis gyvenimo sritimis. Dabar  netikslinga siekti paaukštinimo ar didesnės įtakos, valdžios veikloje, taip pat nereikėtų rizikuoti versle, ypač mėnesio pradžioje nepatartina ir veltis  į naujus romantiškus santykius. Beje, šis laikas gali tapti išbandymu nestabilioms sutuoktinių poroms. Vis dėl to artėjant mėnesio viduriui santykių problemos spręsis, pavyks rasti kompromisą. Veikloje likite saikingi – nesiimkite didelio darbų kiekio, nerizikuokite naujose srityse. Bus svarbu palaikyti gerus partneriškus santykius.  

ŠAULYS Tai išskirtinis ir bene svarbiausias metų mėnuo. Ypač vyrai tai pajus! Dabar tapsite padėties šeimininkai ir puiku, kad tai sutampa su jūsų gimtadienio mėnesiu. Nes būtent dabar startuoja metų programa. Būtent dabar, reikia „užvesti“ sėkmės mechanizmus! Tad kurkite drąsius planus, imkitės svarbių, atsakingų darbų. Tiesa, nepatartina lįsti į visiškai naujas sferas, – jos stigs, greitų rezultatų nebus. Antra mėnesio pusė bus gera atnaujinti seną reikalą. Moterims gruodis bus pasyvesnis, ir joms nepatartina daug užsimoti – pervargsite ir vargu ar gausite norimų rezultatų. Ypač mėnesio pradžios jos turi pasisaugoti apgaulių, slaptų pavojų. Tai likimo išbandymų metas, susijęs ir su finansais, ir su asmeniniais santykiais. Nepatartina tuo metu užmezginėti naujų romantiškų santykių, labiau saugokite jau turimą ryšį. Taip pat nepamirškite taupyti bei saugoti pinigus, turtą. Paskutinės mėnesio dienos džiugios, tad šventes sutiksite pakilia nuotaika.

OŽIARAGIS Atrodys, kad viską galite, kad esate padėties šeimininkai, tačiau tik pamėginsite tai apreikšti pasauliui, tuo pasinaudoti, kaip bematant paaiškės, kad ne visi keliai atviri. Norėsite vieno, bet gausite kitą, planuosite vienaip, išeis – priešingai. Mokėsite sukelti stresą ir tuo pat metu sieksite ramybės. Vis dėl to – tai metas prieš gimtadienį, kai itin svarbu likti nuosekliais, rasti aukso vidurį. Atsisakykite maksimalistinių pretenzijų, nesiveržkite prie naujų dalykų, labiau vertinkite tai ką turite. Kitą vertus, mėnuo aiškiai nubrėš ribą: kiek galite kentėti netikusius santykius su dalykiniais partneriais, su šefu ar su sutuoktiniu? Mėnesiui baigiantis galimos išdavystės, – jos dar kartą parodys kas draugai, kas priešai? Tikėtini nuostoliai ne tik per partnerius, bet ir per savo klaidas veikloje. Teks išsiblaivyti nuo iliuzijų, – tad trūks nereikalingi ryšiai asmeniniame gyvenime, iširs nenaudingas bendradarbiavimas veikloje.

VANDENIS Mėnuo skatins ieškoti naujų išeičių, na ir žinoma, bendraminčių. Vieniems bus sunku patemti užgriuvusią naštą. Deja, tempai spartės, jausite spaudimą iš artimųjų namie, darbe iš viršininkų, partnerių, teks staigiai priiminėti sprendimus, neturint realios pasirinkimo laisvės. Taps svarbu, kad išmoktumėte nesibijoti realybės, nesislėpti už iliuzijų širmos, ir atisakyti to, kas jau ne jūsų (veikloje, meilėje). Teks perkainoti vertybes, – patirtas stresas mėnesio pradžioje vers blaiviau pažvelgti ir į tuos žmones, kurie buvo vedliais, partneriais. Ko gero teks suabejoti ir tais kuriais pasitikėjote, kuriuos mylėjote antrą mėnesio pusę. Mėnuo bus tinkamas įvairioms kelionėms, darbovietės pakeitimui. Tinkamas laikas ieškoti ir geresnės gyvenamos vietos, kraustytis į naujus namus. Deja, mėnesio pabaiga bus sudėtinga, tad visus svarbius reikalus geriausia planuoti iki 20d.

ŽUVYS Maksimalistinių siekų mėnuo. Verta būti drąsiems ir ryžtingiems. Tiesa, mėnesio pradžia įtempta – neplanuotos išlaidos dėl artimųjų, sunkumai darbe. Pirma dekada bus netinkama atsakingam karjeros sprendimui, taip pat pinigų investavimui, – jūsų lūkesčiai gali nepasiteisinti. Antrą dekadą dalykinius sunkumus pavyks įveikti. Tiesa, pavojingas iliuzijomis metas 16, 17d., kai galite įsivelti į nemalonius reikalus, tapti apgaulės auka. Naudingos bus 18, 19d., kai pavyks sėkmingai išspręsti jums svarbų klausimą. Tiesa, 20, 21, 27, 28d. vėl keblios, kai gali kilti naujų finansinių bei romantiškų problemų. Mėnesio paskutinės dienos sudėtingos: slėgs suvaržymai, norėsis atsikratyti apribojimų, tačiau to daryti neverta. Labiau rūpinkitės sveikata. Na, ir vertinkite, puoselėkite gerus santykius su tėvais.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×