GEGUŽĖ. PLANETŲ TRANZITAI ZODIAKO ŽENKLUOSE

5d. 07val. 41min. KYLANTIS MĖNULIO MAZGAS DVYNIUOSE (05.05 – 2022.01.18)

5d. 15val. 01min. BALTASIS MĖNULIS (SELENE, ARTA) SKORPIONE (05.05 – 12.04)

11d. 04val. 46min. RETROGRADINIS SATURNO JUDĖJIMAS (05.11 – 09.29). Sunkiau pakeliama askezė, izoliacija, stigs nuoseklumo, sistemiškumo. Palanku peržiūrėti ir keisti asmeninius įsitikinimus, kad jie taptų tikra vidine atspara, neleidžiančia palūžti.

11d. 23val. 59min. MERKURIJUS DVYNIUOSE (05.11 – 05.28). Tai labai stipri Merkurijaus padėtis, nes jis – Dvynių šeimininkas. Suaktyvės bendravimas, bet padaugės ir lengvabūdiškumo užmezgant pažintis – asmenines ir dalykines. Tokia Merkurijaus padėtis itin palanki besimokantiems, dirbantiems su informacija, rašantiems, važinėjantiems, prekiaujantiems.

13d. 07val. 18min. MARSAS ŽUVYSE (05.13 – 06.28). Apsisprendimus, veiksmus labiau valdys nuotaikos, fanatiški įsitikinimai nei blaivus protas. Asmens valią vis labiau įtakos religija, baimės, iliuzijos. Stiprės nepasitenkinimas savais laimėjimais, atsiras poreikis slėptis svajų pasaulyje. Ši Marso padėtis suaktyvins alkoholikus, narkomanus, religinius fanatikus – jie bus agresyvesni, per juos gali padaugėti įvairių rūpesčių, nelaimių.

13d. 09val. 41min. RETROGRADINIS VENEROS JUDĖJIMAS (05.13 – 06.25). Kai Venera juda atatupsta, netinka imtis naujų finansinių projektų, pradėti naują verslą. Nepatartina ir pinigus investuoti, jei norima, kad jei greitai sugrįžtų. Meilėje – tai irgi savotiško atoslūgio, poilsio periodas. Manoma, kad tuo metu galima susitikti žmogų, kuris buvo mylėtas ankstesnėse reinkarnacijose. Kitą vertus, būtent tuo metu atsinaujina seni, nutrūkę meilės ryšiai… Jei dabar užsimezga naujas meilės jausmas – jis susijęs su karminiu skolų gražinimu. Beje, šiuo metu reikia prisiminti savas skolas ir atiduoti. Netgi tuomet, jei neesate skolingas. Gerai duoti, o ne imti. Pats laikas užsiimti labdara.

14d. 13val. 39min. RETROGRADINIS JUPITERIO JUDĖJIMAS (05.14–09.13). Socialiniai, politiniai įvykiai, religinės dogmos, visuomenės moralinės nuostatos ima vis mažiau mus jaudinti. Atsiranda apribojimai plėsti savo veiklą bei įtaką. Tai yra neigiamas veiksnys ir ryšiams su užsieniu plėtoti.

20d. 16val. 50min SAULĖ DVYNIUOSE (05.20–06.20). Bendravimas, žinių kaupimas, kelionės taps aktualesnės ir smagesnės. Tačiau daugės paviršutiniškumo, lengvabūdiškumo, apgaulių. Šiuo metu lengvai užsimezga (arba išyra) pažintys bei flirtas.

28d. 21val. 10min. MERKURIJUS VĖŽYJE (05.28–08.05). Merkurijus Vėžyje skatins tam tikrą užsisklendimą savyje, gilinimąsi į savo ir šeimos praeitį. Kontaktai su artimaisiais taps svarbesni nei su aplinkiniais. Mąstymas, bendravimas bus labiau emocingas.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×