GEGUŽĖ. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS Visus skubius reikalus, svarbius susitikimus, sandorius, naujų darbų pradžią planuokite mėnesio pradžiai. Antrą, trečią dekadą skirkite jau pasiektų dalykų įtvirtinimui, žinių tobulinimui. Bus pavojinga rizikuoti pinigais bei savo dalykine, taip pat gero šeimos nario reputacija.

JAUTIS Pirmoji dekada sėkminga,  – spręsis finansinės problemos, o nauji užmegzti ryšiai tik pagerins jūsų reikalus. Nuo antros planai keisis – prasidės atoslūgio metas, nebetinkamas niekuo nauju užsiimti. Tiesa,  gelbės senos pažintys, atgaivins mylimo žmogaus pasiaukojimas.

DVYNIAI Svarbus gimtadienio metas, – dabar formuosis jūsų ateitis.  Būkite ambicingi ir ryžtingi, siekite naujų aukštumų. Jus rems, mylės vertins savi ir svetimi. Tai laimingos meilės metas. Tik nieko nesugadinkite per antrą, trečią dekadas – noras kirsti, nutraukti santykius, išeiti iš darbo ir pan. neperspektyvus…

VĖŽYS Nejučiomis, be ypatingų pastangų išsispręs ne viena problema,  susijusi tiek su darbu, pinigais, tiek su meile, – likimas slapčia padės jums siųsdamas naudingus žmones, palankias aplinkybes. Tad nieko nedarykite per jėgą ar specialiai.

LIŪTAS Pirma dekada palankiausia veiklai. Vėliau kils keblumų, – teks atsakyti už praeities klaidas, jas taisyti, grąžinti senas skolas, atitaisyti moralinę žalą.  Bus pavojinga rizikuoti pinigais. Dažniau įsiklausykite į bičiulių, partnerių, sutuoktinio nuomonę.

MERGELĖ Mėnesio pradžioje suskubkite susitikti su reikalingais žmonėmis, užsitikrinti įtakingų asmenų bei vadovybės paramą. Antrą mėnesio pusę skirkite daugiau dėmesio partnerystės santykių stiprinimui. Siekite kompromisų su priešininkais.

SVARSTYKLĖS Mėnesio pradžia gera aktyviai veiklai, susikaupusių problemų darbe narpliojimui bei sveikatos stiprinimui. Per pažįstamus, draugus pavyks rasti naujų pajamų šaltinių. Antra mėnesio pusė palanki veiklos plėtojimui, tinkama grįžti prie senų projektų, atnaujinti senus ryšius.

SKORPIONAS Nors mėnuo įtemptas, tačiau suteiks progų kai ką naudingai išspręsti. Veiklos finansavimo, investicijų, draudimo, mokesčių reikalus tvarkykite nuo pirmų mėnesio dienų, jei norite, kad tai virstu problema trečią dekadą. Šis laikas gali atnešti rūpesčių ir santykiuose su pora.

ŠAULYS Mėnesio pradžioje būsite darbingesni – tad planuokite pagrindinius darbus pirmai dekadai. Vėliau taps svarbu ieškoti sąjungininkų bei jiems padedant plėsti savo veiklą, įtaką. Itin apdairūs finansiniuose dalykuose, o pakantūs santykiuose su mylimu asmeniu.

OŽIARAGIS Teks  mokytis paprastumo, kuklumo bei pademonstruoti savo darbštumą. Sėkmė labiau šypsosis pirmą dekadą.  Vėliau nepalanku keisti darbo vietą, investuoti į naują veiklą. Saugokite tuomet save, stiprinkite sveikatą.

VANDENIS Būsite šaunūs, energingi bei ryžtingi, kupini kūrybingų sumanymų. Pakaks gerbėjų bei gerų progų įsimylėti. Tiesa, nuo antros dekados nesiimkite naujų projektų, nebetiks ir ką nors keisti. Būkite apdairūs ir meilės reikaluose –  galite įkliūti į spąstus.

ŽUVYS Mėnuo netinkamas aktyviai veiklai, –  bent jau pirmą mėnesio pusę nuo jūsų valios mažai kas priklausys. Ir nors Marsas ims stiprinti jūsų pozicijas nuo 13d, tačiau nesiimkite nieko keisti, – pailsėkite nuo dalykinių rūpesčių, pasinerdami į namų reikalus.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×