GEGUŽĖ. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS  Mėnesio pirmąją pusę situacija gali pasirodyti geresnė, nei yra iš tiesų. Dabar netinkamas laikas primti radikalius sprendimus, dėti pastangas į veiklos reorganizaciją ar imtis kažko naujo, nors tai gali gautis savaime, mat jūsų dėmesys bus nukreiptas į problemas, kurios jau anksčiau susiformavo ir tik dabar iškilo į paviršių. Bet kokiu atveju, antrą mėnesio pusę teks dažniau atsigręžti į praeitį, atlikti tai, kas buvo pamiršta, uždelsta ar pažadėta. Mėnesio viduryje nepatartina pirkti vertingus daiktus ir investuoti. Vis dėl to šis mėnuo atneš laimingą lūžį: nuo 11d. jus ims globoti Jupiteris, tad sėkmės vis daugės ir kasdien jausitės tvirtesni. 

JAUTIS  Gimtadieninio pakilimo metas, kai jaučiatės stiprūs, daug norite bei siekiate. Tačiau šįkart yra tam tikrų apribojimų: būsite įtakojami dviejų užtemimų Saulės (balandžio 30d.) ir Mėnulio (gegužės 16d.), kurie suteiks tam tikro fatališkumo, kai padarytos klaidos tampa sunkiai atitaisomos. Ne laikas šį mėnesį rizikingiems projektams: imkitės tik to, ką gerai žinote. Nepatartina ką nors keisti ar iš esmės ko nors naujo imtis. Na, o jei sulauksite sėkmės – ji ilgam! Iliuzijų padaugės nuo antros dekados. Reikaluose gali tekti atsitraukti. Dabar bus svarbu ne į priekį veržtis, o saugoti turimus pasiekimus. 

DVYNIAI Iš jūsų bus daug pareikalauta, tačiau patys mažai gausite. Kitą vertus, kuo mažiau tikėsitės, kuo labiau būsite pasiruošę susidurti su apribojimais, sunkumai, tuo mažiau rūpesčių patirsite. Dabar metas iki gimtadienio, kai reikia labiau save taupyti bei saugoti. Svarbesnius, skubesnius reikalus pasistenkite sutvarkyti per pirmą mėnesio dekadą, vėliau po 10d. venkite bendravimo, nesiimkite sunkių darbų. Nereikėtų kažko naujo imtis. Stenkitės daugiau jėgų skirti svarbaus reikalo užbaigimui. Derėtų pamąstyti ir apie sveikatos stiprinimą, santykių gerinimą su artimaisiais, su kolegomis ar vadovu. Nors po gimtadienio atgausite jėgas, tačiau nesiimkite nieko rizikingo: iki mėnesio pabaigos rūpesčių ir taip pakaks.

VĖŽYS Jūsų užmojai dideli, tačiau kol kas sunkiai įgyvendinami. Deja, šis užtemimo mėnuo bus kupinas ne tik netikėtumų, bet ir užkulisinių žaidimų. Pasiruoškite – ne viskas priklausys vien nuo jūsų. Nepraraskite savitvardos. Gegužės staigmenos vargu ar nus malonios. Gelbėkitės įsiklausydami į intuiciją: nuojautos įspės, kur tikras reikalas, kur tuščias, kur sąžiningas žmogus, o kur apgavikas, intrigantas. Ypač antrąją mėnesio pusę nedėkite vilčių į naujas pažintis (dalykines bei asmenines), į gautus pasiūlymus, būkite atsargesni finansiniuose, verslo reikaluose. Ir venkite erzinti priešus, konkurentus, jie nenorite, kad pagausėtų intrigų.

LIŪTAS Ambicijos brangiai kainuos. Tuo įsitikinsite pirmąją mėnesio dekadą. Likite kuklūs bei nepastebimi, nereikalaukite dėmesio, pripažinimo ar dėkingumo. Nei darbe, nei namie negausite tiek, kiek norėsite. Dėl užtemimų metas bus kupinas įtampos, tad kovoti, rizikuoti bus galima tik tuomet, jei esate ne vieni, jei palaiko šeima, jei turite patikimą užnugarį darbe. Likite taupūs plačiąja prasme – mėnesiui baigiantis gresia netikėti nuostoliai, nesėkmės darbe (saugokite darbo vietą, užimamas pareigas). Tai nestabilus metas, todėl bent jau finansiniuose reikaluose pasistenkite neprarasti saiko bei sveiko proto. Patartina atidėti ir naujovių įdiegimą, ne laikas ir veiklos plėtrai.

MERGELĖ Bus svarbu nepasiduoti emocijoms, nesivelti į intrigas darbe, o kilusias problemas spręsti gražiuoju. Nors jausitės dažnai nesmagiai ir nervinsitės dėl kiekvienos nesėkmės, tačiau per pirmąją mėnesio pusę jums pavyks nemažai nuveikti, išspręsti sudėtingą problemą. Nieko svarbaus bei naujovių neatidėkite antrai mėnesio pusei – reikalai ims strigti. Sunkiausia veiklai bus trečia dekada. Tai bus blogos dienos atsakingiems piniginiams bei turtiniams reikalams tvarkyti. Tuo metu bus svarbu stiprinti sveikatą bei nervų sistemą. Tad nesistenkite visko aprėpti, viską gauti, nerizikuokite savo karjera, dideliais pinigais.

SVARSTYKLĖS Mėnuo kai ką pakeis jūsų gyvenime, nes teks susidurti su realybe, kuri nepakeičiama jokiomis pastangomis, su faktais, prieš kuriuos neįmanoma užsimerkti, nuo kurių neišeina nusisukti. Ir tai vers priimti radikalų sprendimą (veikloje, galbūt asmeniniuose santykiuose). Ar tai laimingai baigsis? Tikėtina – taip, jei esate kantrūs. Daugiau šiuo metu laimėsite, jei veiksite ne vieni, jei bursite bendraminčius, sieksite sąjungos, nors ir trumpalaikės. Beje, šį užtemimų mėnesį išryškės esminiai jūsų partnerių bei konkurentų, priešų privalumai bei trūkumai.

SKORPIONAS Problemų kol kas nesumažės, nes 16d. įvyks Mėnulio užtemimas būtent jūsų ženkle. Tai apgaulingas mėnuo, tad verta kukliau vertinti savo sugebėjimus bei sąžiningai vykdyti duotus įsipareigojimus. Itin svarbus bus partnerių pasirinkimas, lemtingas mokėjimas veikti poroje. Mėnesio pradžia kiek sklandesnė, tačiau antrą, trečią dekadą galimi rūpesčiai dėl santuokos, dėl dalykinių partnerių. Mėnesiui baigiantis tikėtinos problemos dėl pinigų stygiaus ar jausmų pertekliaus naujai atsiradusiam asmeniui. Neskolinkite tuo metu ir nesiskolinkite rizikingai didelių pinigų. Nepalankios verslo investicijos.

ŠAULYS Mėnuo labiau sėkmingas moterims nei vyrams, tačiau – tai užtemimų metas, kai rūpesčiai užguls visus. Nepraleiskite progos mėnesio pradžioje išjudinti įstrigusį reikalą, išspręsti atsibodusią problemą. Jau antrąją dekadą daugės kliūčių ir kažką pakeisti bus sunku. Antrą mėnesio pusę gali padaugėti nesklandumų darbe, ypač finansiniuose reikaluose bei santykiuose su mylimu žmogumi. Patartina nedemonstruoti ambicijų. Bet kokiu atveju, aplinkybės privers sumažinti išlaidas, apriboti išpūstus, nerealius planus. Vis dėl to mėnesio pabaiga sėkminga – sulauksite pripažinimo ir populiarumo. Tiesa, jei nesugalvosite veltis į naujas romantiškas pažintis.

OŽIARAGIS Dėl Saulės užtemimo Jaučio ženkle ir Mėnulio užtemimo Skorpione galite tapti panašūs į lošėjus rulete, kurie pasiduoda azartui ir rizikuoja, leidžia paskutinius pinigus kabindamiesi už menkiausios vilties. Pamirškite avantiūras, nesižavėkite naujais dalykais, o svarbiausia – neskubėkite įsimylėti, juolab dėl to nutraukti seną meilės ryšį ar ardyti santuoką (mėnesiui baigiantis tai gali tapti ypač svarbu). Ypač antrąją, trečiąją dekadas būkite atsargūs versle, finansiniuose reikaluose, mažiau pasikliaukite vadovybe, partneriais – jie gali netikėtai apvilti. Trečią dekadą teks daugiau dėmesio skirti sveikatos stiprinimui. Šis laikas tinkamas ir remontui namuose.

VANDENIS Per daug neužsimokite, pasiruoškite nenumatytoms kliūtims antrą mėnesio pusę. Pirmos dvi dekados – sąstingio laikas, kai derėtų daugiau laiko praleisti namuose. Tai netikęs metas kelionėms, komandiruotėms: nepamirškite, kad dabar būsite reikalingi namuose labiau nei paprastai, deja, užtemimas Jaučio ženkle gali gausiti rūpesčių dėl artimųjų, o taip pat dėl namų apskritai. Ypač mėnesiui baigiantis taps svarbūs santykiai su artimaisiais: gali telkti susidurti su vaikų, savo tėvų ar sutuoktinio nepasitenkinimu. Nebūkite lengvabūdiški leisdami pinigus, likite saikingesni įsimylint antrąją dekadą.

ŽUVYS Mažiau nesklandumų patirsite, jei  būsite budresni bendraudami (ir su savais, ir su svetimais), atidesni gaunamai informacijai bei įvairiems susitarimams, pasirašomiems dokumentams (padarytos klaidos, įvairūs netikslumai popieriuose vėliau atneš fatališkų pasekmių). Deja, dėl balandžio 30d. užtemimo įtakos labiau tikėtinos ir vagystės (namie bei darbe), svarbios informacijos nutekėjimas konkurentams, taip pat neteisingos apkalbos. Mėnuo ne itin tinkamas gyvenamos vietos pakeitimui. Patartina neskubėti apsispręsti ir dėl naujų namų įsigijimo. Mėnesiui baigiantis gali padaugėti rūpesčių dėl tėvų sveikatos, dėl sutuoktinio jausmų.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×