BIRŽELIS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS Dabartiniai jūsų planai, norai kiek perdėti, – vargu ar juos pavyks pilnai įgyvendinti. Per daug neužsimokite, mažiau žadėkite – pasiruoškite nenumatytoms kliūtims (veikloje, kelionėje), finansiniams nesklandumams jau pirmą mėnesio dekadą. Mėnesiui baigiantis taps itin svarbūs santykiai su artimaisiais, – siekite jiems daugiau laiko skirti, siekite harmonizuoti jūsų santykius.

JAUTIS Norai bus didesni nei galimybės, tad šį užtemimų mėnesį nepuoselėkite didelių vilčių užsidirbti ar kitaip praturtėti. Atvirkščiai, pirmą dekadą galite prarasti jautišką racionalumą bei atsargumą ir kvailai suinvestuoti pinigus. Taipogi blogas laikas įgyvendinti naujas verslo projektus. Ir nesivelkite į konkurencinę kovą. Mėnesio pabaiga kiek palankesnė, tad ims spręstis finansinės problemos. 

DVYNIAI Iki gimtadienio – ne pats geriausias laikas: venkite bendravimo, nesiimkite sunkių darbų, nieko naujo nepradėkite. Pirmą mėnesio pusę bus svarbu savo jėgas skirti svarbaus reikalo užbaigimui, kitaip nepavyks vėliau įgyvendinti kitų ketinimų. Po gimtadienio atgausite jėgas, grįš sėkmė. Tiesa, jei gimėte birželio 4-6d., panašu, kad rūpesčių pakaks visus metus… 

VĖŽYS Pirmą dekadą galite susidurti su netikėtu pasipriešinimu, apribojimais. Taipogi derėtų atsisakyti rizikuoti finansiniuose dalykuose, neprarasti saiko flirtuojant. Naujų romantiškų santykių užmezgimui irgi ne pats geriausias laikas. Galima krizė ir tarp sutuoktinių. Mėnesio pabaiga irgi sudėtinga, ypač tiems, kas gimė pirmomis ženklo dienomis – 21d. įvyks Saulės užtemimas jūsų ženkle. Tad likite saikingi, ir nenorėkite daugiau, nei savaime išeina.

LIŪTAS Aiškiai žinosite ko norite, būsite kovingi, principingi, ir deja, per dažnai velsitės į konfliktus su mylimu žmogumi, su vadovybe, mažai pasisysite visuomenės nuomonės, bent jau pirmą dekadą.  Nuo mėnesio pradžios būtina spręsti mokesčių problemas, grąžinti skolas. Nerizikuokite savo garbe, užimama padėtimi bei pinigais, turtu. Antra mėnesio pusė netinkama svarbių reikalų tvarkymui, – geriausia tuo metu ilsėtis.

MERGELĖ Jūsų užmojai dideli, tačiau kol kas sunkiai įgyvendinami. Gana sudėtingos pirmos mėnesio dekados. Nedėkite tuomet vilčių į naujas pažintis (ir dalykines, ir romantiškas), į gautus pasiūlymus, ir būkite atsargesni  finansiniuose, verslo dalykuose. Ir venkite erzinti priešus, konkurentus, jie nenorite, kad pagausėtų intrigų. Tik mėnesio pabaiga bus neblogas laikas finansiniams susitarimams, partneriškų ryšių užmezgimui.

SVARSTYKLĖS Nors jūsų nuojautos ne pačios geriausios, tačiau senų sumanymų atnaujinimui, įgyvendinimui tinkamas metas. Tai ne patys geriausias laikas emigruoti, ieškoti darbo užsienyje. Beje, tie, kas jus šiuo metu jus palaikys, taps patikimi ne tik jūsų draugai, bet ir mokytojai. Mėnesio pabaiga palankesnė veiklos plėtimui, partneriškų ryšių užmezgimui su užsieniečiais. Gali atsinaujinti senas romantiškas ryšys.

SKORPIONAS Bus svarbu nepasiduoti emocijoms, nesivelti į intrigas darbe, o kilusias problemas spręsti gražiuoju. Nors jausitės dažnai nesmagiai, nervinsitės dėl kiekvienos nesėkmės mėnesio pradžioje, tačiau mėnuo baigsis laimingai. Sunkiausia veiklai bus pirma dekada. Tai bus blogos dienos atsakingiems piniginiams turtiniams reikalams tvarkyti.

ŠAULYS Burkite bendraminčius,  siekite sąjungos, nors ir trumpalaikės, – daugiau  pavyks, jei veiksite ne vieni. Šį užtemimų mėnesį išryškės esminiai jūsų partnerių bei konkurentų, priešų privalumai bei trūkumai. Pasistenkite užkirsti kelią galimoms intrigoms dar pirmą mėnesio pusę ir siekite su visais susitarti, palaikyti gerus santykius.

OŽIARAGIS Tai apgaulingas užtemimų mėnuo, kai verta labiau remtis kitais, kukliau vertinti savo sugebėjimus bei sąžiningai vykdyti duotus įsipareigojimus. Pirma dekada bus bene sunkiausia, – aplinkiniai bus linkę kritiškai jus vertinti.  Tik mėnesio pabaigoje atgausite pusiausvyrą. Paskutinę savaitė gali išryškėti tarp jus supančių žmonių, tarp šeimos narių ties, kas bus patikimi partneriai, pagalbininkai.

VANDENIS Iš esmės sėkmingas mėnuo, tačiau ne tiek ir ne taip, kaip norėtųsi, – užtemimai visiems atneš rūpesčių… Tik antrą mėnesio pusę sulauksite pripažinimo, populiarumo, o mėnesio pradžioje pakaks smulkių, bet nemalonių nesklandumų, ypač finansiniuose reikaluose bei santykiuose su mylimu žmogumi. Patartina šį mėnesį nedemonstruoti ambicijas, bet kokiu atveju, aplinkybės privers sumažinti  išlaidas, apriboti išpūstus planus.

ŽUVYS Galite kiek blogiau jaustis, būsite linkę ir dažniau panikuoti,  nusiminti tiek dėl darbo reikalų, tiek dėl santykių su artimaisiais, su mama. Būtina sumažinti veiklos temus ir apimtis, daugiau ilsėtis, o taip pat taupyti. Pirmą mėnesio  pusę nerizikuokite pinigais, nepriiminėkite svarbių verslo sprendimų ir nesivelkite į meilės avantiūras – tai nepasiteisins be to pakenks jūsų ir net jūsų šeimos geram vardui. Vis dėl to mėnesio paskutinė savaitė vėl palanki – reikalai palengva ims suktis jūsų naudai.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×