BIRŽELIS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS. Jupiteris nuo gegužės pabaigos Dvyniuose metams taps pagalba bendraujant, mokantis. Dabar įgysite naujų puikių draugų, kurie atneš sėkmę bei naudą. Birželio pradžia – įdomus, aktyvus laikas. Naujos pažintys, nauji pasiūlymai. Vis tik būkite atsargesni, apdairesni, išrankesni, ypač antrąją dekadą – ne viskas aukas, kas žiba. Tai gana nepalankus metas, geriau nekeisti ankstesnių  pozicijų darbe bei labiau vertinti darnius santykius su mylimu asmeniu, pasaugoti ryšių tamprumą su antrąja puse, o taip pat pinigus, turtą.

JAUTIS. Jupiteris visus metus judėdamas Dvyniais stiprins jūsų materialinę padėtį, padės užsidirbti pakankamai pinigų, kad savo namus, buitį padarytumėte labiau mielą, komfortišką. Birželį labiau pasirūpinkite, kaip apdrausti jau esamus pasiekimus: venkite finansinių avantiūrų (ypač mėnesio vidutyje), labai nesižavėkite jums siūlomomis naujovėmis. 15-20d. patikrins jūsų santuokos tvirtumą. Šis laikas nepalankus naujoms romantiškoms pažintims.

DVYNIAI. Pagaliau nuo gegužės pabaigos prasidėjo jūsų žvaigždinis laikas – Jupiteris, tituluojamas, kaip Didžioji Laimė, Karalių žvaigždė, visus metus judės jūsų ženklu, tad jums seksis, būsite laimingi. Iki gimtadienio patartina labiau ilsėtis, stiprinti sveikatą bei ryšius su vaikais, su mylimu asmeniu. Verta užsiimti darbų užbaigimu, senų klaidų taisymu. Na, o po gimtadienio bus naudinga kurti ateities planus bei pradėti aktyvią veiklą. Vis dėl to antra mėnesio dekada – apgaulingas metas, kai galima priimti sau žalingą sprendimą. 

VĖŽYS. Jupiteris nuo gegužės pabaigos jau Dvyniuose ir pataria jums likti pasyvesniems, nieko iš esmės nekeisti bei nepradėti savo veikloje ar asmeniniame gyvenime visus metus. Birželis nebus lengvas, ypač antra dekada – tai nuostolių, nusivylimų metas, kai žlunga viltys, išsisklaido iliuzijos (arba apima naujos). Tai tas laikas, kai nereikia išsišokti, kai pavojinga sureikšminti savo asmeninius bei dalykinius sugebėjimus, kai reikia vengti atviros kovos. Sėkmingai konkuruoti bei įrodyti kas iš tiesų esate, ko esate verti, galėsite nebent po gimtadienio.

LIŪTAS. Jupiteris Dvyniuose metams žada geras permainas, svajonių išsipildymą (tiesa, kitaip nei manėte). Jums atsivers nauji horizontai, įgysite puikių draugų, sutiksite bendraminčių tarp įtakingų asmenų, kurie padės jūsų sumanymus įgyvendinti.  Birželio pradžia geras metas planams kurti, mąstyti apie būsimas permainas. Aktyvia veikla gali tekti užsiimti antrą, trečia dekadas. Tiesa, finansinės sėkmės tikėtis neverta, tad būkite taupesni, nerizikuokite turimais pinigais. Beje, ir jausmais – antra dekada sudėtingas metas poroms.

MERGELĖ.  Jupiteris Liūte žada metams aukštus pasiekimus karjeroje. Tai aktyvios, tikslingos veiklos metas, kai nugalimos visos kliūtis ir pasiekiamos aukštumos karjeroje. Deja, namams, šeimai liks mažiau laiko, – jums teks išmokti ir per trumpą laiką skirti tiek meilės, šilumos artimiesiems, kad jie nesijaustų nuskriausti dėl jūsų įtempto dalykinio grafiko. Birželis –  pats darbymetis. Deja, antra dekada žada  problemas veikloje. Birželio pabaiga kiek laisvesnė, ir nebloga poilsiui su draugais, pramogavimui.

SVARSTYKLĖS. Jupiteris nuo gegužės pabaigos Dvyniuose ir visus metus (iki 2025m. birželio mėn. 9d.) judės šiuo Svarstyklėms palankiu ženklu. Tai kiek kompensuos išbandymus, kuriuos žada Juodasis Mėnulis visus devynis mėnesius.  Sėkmės pakaks, ypač plečiant veiklą bei įtaką, keliaujant po tolimus kraštus, užmezgant santykius su įtakingais, žymiais asmenimis. Tai ir puiki proga darbui užsienyje ar emigracijai. Bus palanku ir kraustytis į erdvesnį būstą. Birželis – gana sėkmingas mėnuo, nors antra dekada ir žada rūpesčių. Tai tas metas, kai lengva apsigauti ir priimti nuostolingą sprendimą

SKORPIONAS. Nuo gegužės pabaigos Jupiteris atsidūrė jūsų stresų ženkle Dvyniuose, tad pirmiausia pasirūpinkite savo ramybe, santykių šeimoje taurinimu bei turto, pinigų saugumu. Tik tuomet atlaikysite sudėtingą metus trunkantį laiką, kai teks jaudintis dėl artimųjų, lauks iššūkiai veikloje, be paliovos teks rizikuoti. Birželis, ypač antra dekada sudėtingi, ir tik paskutinė dekada bus palankesnė. Tai tinkamas laikas aplinkos pakeitimui, kelionėms.

ŠAULYS. Jupiteris Dvyniuose atneš sėkmę per partnerius, per sutuoktinį. Teks mokytis derintis prie aplinkinių, prie visuomenės, nekeliant savų reikalavimų. Na, o vienišiems šis laikas palankus ieškoti savo antrosios pusės. Birželis – geras mėnuo šeimyniniam, bendravimui, kolektyvinei veiklai, kūrybai. Pradžia – pats sėkmingiausias metas, vėliau gali kilti sunkumų. Siekite likti likite saikingi bei atsargūs. Nesiimkite didelių, sunkių darbų, nesivelkite į avantiūras (ypač meilės).

OŽIARAGIS. Jupiteris Dvyniuose vers mobilizuotis – avantiūrų bei euforinių įsimylėjimų laikas baigėsi. Dabar viską reikės užsitarnauti. Tiesa, tai geras metas spręsti darbo klausimus bei stiprinti sveikatą, gydytis. Na, o birželį mažai kas priklausys nuo jūsų valios – turėsite labiau derintis prie kolegų, prie šefo, prie partnerių, prie artimųjų, šeimos. Labiau rūpinkitės poilsiu. Birželį taps svarbu įgyti patikimus partnerius bei sustiprinti ryšius su esamais.

VANDENIS. Jupiteris Dvyniuose visus metus žada ypatingą sėkmę meilėje bei kūrybinį įkvėpimą – tai karštų įsimylėjimų bei avantiūrų laikas. Būsite populiarūs, sulauksite daug simpatijų. Na, o birželio pirmas dvi dekadas (jei jūsų darbas nėra kūrybinis, žurnalistinis, švietėjiškas ir nesusijęs su reklama), geriau skirkite poilsiui su šeimai. Jei jūsų sveikata nėra gera, ir savo poilsį planuojate praleisti sanatorijoje – tam palankesnės antra ir trečia dekados.  

ŽUVYS Birželio pradžia žada džiugius šeimyninius rūpesčius, mat Jupiteris, kuris jau nuo gegužės pabaigos Dvyniuose, neš sėkmę šeimyniniams reikalams. Tai bus palankus metas spręsti šeimynines problemas, tinkamas įsigyti nekilnojamą turtą. Antra dekada gana nepalanki, kai nepatartina planuoti jokių kelionių bei darbų. Šiuo metu reikalingas visiškas pasyvumas – geriausia ilsėtis ten, kur būtų sunku jus rasti, kur tikrai pabėgsite nuo dalykinių bei namų rūpesčių. Mėnesio pabaiga vėl džiugi, kai pildosi romantiškos viltys.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×