BIRŽELIS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS Reikšmingas, svarbus mėnuo, lemsiantis ateities sėkmę. Tai jūsų lyderystės metas, kai nesunkiai įrodote kad esate neprilygstami, geriausi! Šį mėnesį pavyks įveikti konkurencinę kovą, sulauksite trokštamo dalykinio pasiūlymo, palankių sąlygų būstui įsigyti, gerų permainų šeimoje. Nuo mėnesio pradžios įvykių eiga vis labiau spartės, patirsite didesnį aplinkinių dėmesį. Tai nuoširdaus bendravimo, abipusės pagalbos metas, kai įgyjami puikūs draugai, kai mezgasi perspektyvūs santykiai: tiek dalykiniai, tiek asmeniniai. Na, o jei kiltų konfliktai (jie labiau tikėtini mėnesiui baigiantis), spręskite juos gražiuoju. Paskutinę mėnesio dekadą nepatartina ieškoti nekilnojamojo turto ar jį pirkti. Šį laiką geriausia būtų skirti poilsiui su šeima.

JAUTIS Labiau naudinga ir palanki mėnesio pirmoji pusė, žadanti geras permainas. Tai netikėtos sėkmės laikas, kai galimi perspektyvūs darbo pasiūlymai, kuriuos vertėtų priimti. Gali užsimegzti ir svarbios veiklai, asmeniniam gyvenimui pažintys. Tikėtinas laimingas įsimylėjimas. Tai naudingas metas vienišiams – ieškokite sau poros. Nepervertinkite savo galimybių antrąja mėnesio pusę. Tai – dvilypis metas, kai sėkmę lydi pralaimėjimas. Galimi ir netikėti apribojimai ar net nuostoliai. Nepatartina mėnesiui baigiantis investuoti. Taip pat labiau saugokite darnius santykius poroje – ne laikas santykių aiškinimuisi: kol kas jūsų neišgirs, nesupras, o kilę konfliktai tik susilpnina jūsų poziciją.

DVYNIAI Gimtadienis leis atgauti jėgas, pasitikėjimą savimi ir jums vėl ims sektis. Mokėsite pasinaudoti jums atsiveriančiomis galimybėmis. O jų šį mėnesį – per akis: naujos pažintys, nauji pasiūlymai. Tik spėk laiku sureaguoti. Beje, pirmą dekadą jūsų reakcija nebus itin greita ir kažko naujo imtis nederėtų. Tačiau po 13d. gyvenimas užvirs. Įkvėpianti trečia dekada: įgysite puikių draugų, bendraminčių ar net įtakingų rėmėjų. Palankūs kontaktai su užsieniečiais, kelionės. Tai geras laikas ir susikaupusių problemų sprendimui. Tiesa, būkite atsargesni tvarkydami finansinius ar turtinius reikalus. Nors mėnesio pabaigos nuotaikos bus gana romantiškos, nepatartina veltis į naujas pažintis, ypač su žmogumi iš toli. Vargu ar bus perspektyvios pažintys ir su turtingais ar žymiais asmenimis.

VĖŽYS Dvilypis mėnuo, kai atrodo, jog viską gali ir reikia kuo greičiau imtis svarbių sumanymų įgyvendinimo. Vis dėl to tai laikas iki gimtadienio, tad neskubinkite įvykių – gražūs norai, dideli užmojai tegu labiau subręsta. Dabar slaptojo virsmo metas, kai reikia atsiriboti nuo aktyvios veiklos ir visą dėmesį susitelkti į save, į savo nepažintą vidinį pasaulį. Tiesa, jus teigiamai paveiks bendravimais su tikraisiais draugais: jie parems ne tik moraliai. Mėnesiui baigiantis tapsite guvesni, palengvėle imsite atsiverti pasauliui. Galimas ir aistringas susižavėjimas. Tačiau nieko naujo nesiimkite, nieko nekeiskite nei asmeniniame gyvenime, nei veikloje – reikia išlaukti iki gimtadienio.

LIŪTAS Netikėtumų mėnuo, kai reikia pasikliauti likimu: leiskitės vedami. Jūsų laukia nepaprаsti susitikimai, laimingos permainos! Mėnesio pirma pusė naudinga spręsti darbo problemas, ieškoti naujų būdų uždarbiui. Daugiau bendraukite, skelbkitės, stenkitės būti labiau matomi – galite gauti naujos veiklos, darbo užsienyje arba namuose perspektyvų pasiūlymą. Tai gera proga veiklos plėtrai. Drąsiai imkitės naujų sumanymų: rizikuokite, eksperimentuokite – jums tikrai pasiseks! Dabar jūs žvaigždė! Trečia dekada palanki piligriminėms, misionieriškoms kelionėms. Bus naudingi susitikimai su dvasiniais mokytojais, senųjų religijų, kultūrų studijavimas. Mėnesiui baigiantis netinkama aktyvi veikla. Analizuokite seną informaciją, užmegzti pažintis, naudingas veiklai.

MERGELĖ Palengva inercijos mažės bei pavyks paskubinti įstrigusius reikalus. Svarbiems reikalams tvarkyti, atsakingam žingsniui veikloje pirma mėnesio pusė bus labiau tinkama nei antra. Tai pozityvus metas, kai pavyksta išspręsti ir veiklos finansavimo klausimą. Daugiau bendraukite, plėskite pažinčių ratą. Pirmos mėnesio pusės susitikimai, naujos pažintys laimingai pakoreguos jūsų ateitį. Netyčia gali užsimegzti ir naujas meilės ryšys. Gana apgaulinga antra mėnesio pusė, kai permainos nepasiteisins, neverta ką nors keisti finansiniuose – turtiniuose reikaluose ar asmeniniuose santykiuose. Tenkinkitės anksčiau priimtais sprendimais, užsiimkite jų plėtojimu. Neišgyvenkite, jei ne viskas išeis, kaip norite – dabar sunku tikėtis, jog būsite deramai įvertinti, jog gausite tai, ką užsitarnavote.

SVARSTYKLĖS Nors mėnesio pradžia privers nustebti bei suklusti, atsisakyti kažko svarbaus, keisti veiklos planus, tačiau tai į naudą! Neišgyvenkite dėl galimų nesklandumų – jie gana greitai išsisklaidys. Nuo antros dekados viskas savaime susidėlios palankia linkme. Antrą ir trečią dekadas skirkite intensyviai veiklai, jos plėtimui, gilinimuisi į profesinę informaciją, stažuotėms, mokymuisi užsienyje. Bus palanku užmegzti ryšius su kolegomis užsienyje. Mėnuo atvers naujas perspektyvas veikloje, suteiks galimybę užmegzti reikalingus partneriškus ryšius, naudingai pakeisti darbovietę, gauti svajotas pareigas ar apskritai rasti darbą. Trečia dekada žada geras permainas ne tik veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime – tik atsakingiau žadėkite.

SKORPIONAS Mėnesio pirmos dvi dekados gana sudėtingas metas: būsite įsitempę, sunerimę. Tam bus pagrindo: netikėtumai, keisti, beveik mistiški sutapimai, netikėti apribojimai (labiau tikėtina mėnesio viduryje). Tai likimo išbandymų metas, kai tiltas per prarają išsitiesia tik tuomet, kada koja ištiesta žengti į tuštumą. Mėgstantiems garantijas, įsikibusiems į praeitį, buvusius laimėjimus, sukauptus turtus, taip ir nepavyks pasiekti kito kranto, kur bus saugu ir ramu. Mokėkite paleisti – ir jums bus duota. Tuo įsitikinsite jau trečią dekadą, kai atsiras puikių progų kai ką pakeisti savo naudai – bent jau požiūrį į gyvenimą bei meilę. Vis dėlto mėnesio pabaiga nebus tinkama rizikuoti gerais santykiais šeimoje ar sukauptu turtu.

ŠAULYS Džiugus mėnuo! Pasijusite Fortūnos numylėtiniais! Kad ir ko imsitės, viskas pavyks puikiai! Dabar jums atviri visi keliai! Jūsų laukia sėkmė, bet su viena išlyga: jei jus rems sutuoktinis, mylimas asmuo, draugai ar visuomenė. Jei gerai sutarsite su savo pora, su aplinkiniais – daug laimėsite! Deja, antra mėnesio pusė kiek įtempta. Verta dažniau susimąstyti: gal ne tik protingesnis pirmas nusileidžia, bet ir tas, kuris labiau įsimylėjęs? Jei pirmi žengsite susitaikymo žingsnį mylimo žmogaus ar sutuoktinio link, tai jūsų nepažemins, o sustiprins. Dabar lemtingi darnūs santykiai poroje. Jie įkvėps Jus kūrybai bei sėkmei veikloje, sustiprins sveikatą. Mėnesio pabaiga sudėtinga, netinkama permainoms, investicijoms ar kelionėms.  

OŽIARAGIS Būkite atidesni partneriams, pavaldiniams bei jų darbo kokybei, kolegoms bei santykiams su jais. Namuose ir darbe jums reikia tapti minkštesniais, apdairesniais ir pakantesniais. Ugdykite kantrybę ir stiprinkite sveikatą. O visų svarbiausia – išmokite realiai vertinti savo bei partnerių galimybes: jūsų siekiai gražūs, tačiau sėkmė priklausys nuo komandos darnių pastangų. Daugiausia sėkmės galite tikėtis pirmąją mėnesio pusę. Šis laikas žada laimingas romantiškas pažintis – galite susitikti savo būsimą porą. Mėnesiui baigiantis verta atsitraukti nuo darbų, bent jau nieko svarbaus veikloje nekeiskite. Būkite atidesni sveikatai, kantresni bei pakantesni artimiesiems.

VANDENIS Būsite kupini entuziazmo – tai sėkmės mėnuo. Spręskite susikaupusias problemas tiek asmenines, tiek dalykines. Dabar lengvai rasite išeitį, be ypatingų pastangų pakreipsite įvykius naudingesne linkme. Jei jūsų darbas kūrybinis, pasinaudokite gera proga kuo daugiau nuveikti. Šis laikas bus svarbus ir santykiams su savo vaikais. Pasistenkite, kad ryšiai būtų kuo glaudesni, tauresni – tuomet jie ilgam tokie liks. Tai ir netikėtų įsimylėjimų metas. Galbūt komandiruotėje mėnesio viduryje, o gal trečią dekadą stiprinnant sveikatą sanatorijoje sutiksite savo išrinktąjį. Mėnesio pabaiga traumų ir nelaimingų atsitikimų laikas, kai suyra svarbūs planai, kai tenka labiau pasaugoti darnius santykius su mylimu asmeniu.

ŽUVYS Mėnesio pradžia įkvėps svajonei kažką pakeisti namuose ar darbe. Tik nenuleiskite rankų susidūrę su kliūtimis, aplinkinių skeptiškumu ar nerangumu. Jums pavyks aptikti finansinių rezervų, seksis su užsispyrėliais rasti kompromisą, pakas sumanumo bei praktiškumo naudojantis minimaliais ištekliais. Svarbiausia bus veikti ramiai, nuosekliai, atsargiai, nesitikint iškart išvysti rezultatą. Mėnesio trečią dekadą daug neplanuokite – laukia nenumatyti darbai, netikėti rūpesčiai namuose. Tai apribojimų metas, kai reikia saugoti pinigus, darbo vietą ir sveikatą. Būtų puiku, jei daugiau laiko galėtumėte skirti sau, savo šeimai ir vaikams.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×