BALTOJO IR JUODOJO MĖNULIO DERINIAI ASMENINIAME HOROSKOPE

Baltasis bei Juodasis Mėnuliai siejami su sukaupta gerąja ir blogąja karma. Pakankamai paprasta būna suprasti, kaip klostysis reikalai, kai žinai, jog tavo Zodiako ženklu juda Juodasis arba Baltasis Mėnulis. Bet, kartais taip nutinka, kad vienu metu akcentuojamas ir Baltasis Mėnulis, tarkim jis Saulės ženkle, ir Juodasis, nes tai jos sugrįžimo periodas.

Štai taip dabar nutinka tiems Vandeniams(šiuo metu Baltasis Mėnulis Vandenio ženkle), kurie gimimo horoskope turi Juodąjį Mėnulį Vėžyje. Tarsi būtų galima džiaugtis, kad esate apsaugoti šviesiųjų jėgų, bet tuo pat metu yra aktyvus ir Juodasis Mėnulis. Toks kontrastinis dušas atneša nemaža sumaišties.

Deja, taip pasitaiko, tad  gerai iš anksto žinoti šiuos specifinius painius periodus savo gyvenime bei pasirengti tiek galimiems nesklandumams, tiek atsiveriančiomis geromis progomis. Šia informaciją galima gauti analizuojant jau asmeninį horoskopą.

Video nuoroda: https://youtu.be/S11Wks1LpjI

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS

Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×