BALTASIS MĖNULIS ŽUVYSE. PROGNOZĖ VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

BALTOJO MĖNULIO EFEMERIDĖS

Šių metų rugsėjo 4d. Baltasis Mėnulis (Selenė) įėjo į Žuvų ženklą, kur išbus septynis mėnesius. Tai džiugus reiškinys, nes siejamas su šviesiąja karma, su atpildu už geruosius darbus (Daugiau rasite čia: http://palmiroshoroskopai.lt/baltasis-menulis-ieina-i-zuvu-zenkla/ ). Prieš pereinant tiesiai prie Baltojo Mėnulio Žuvyse poveikio visiems zodiako ženklams reikia aptarti šio tranzito tikslią datą.

Kartais tenka išgirsti nuostabą: kodėl kai kuriuose šaltiniuose pateikiama kita Baltojo Mėnulio (Artos, Selenės) ingresijos arba įėjimo į kitą Zodiako ženklą data? Reikalas tas, kad egzistuoja senos, nepatikslintos Baltojo Mėnulio efemeridės ir yra pakankamai senai atsiradę tikslūs skaičiavimai, pagal taškus, nurodytus Pavelo Globos. Tad, jei kalbėti apie profesionalią astrologiją, naudoti tinka būtent P.Globos duotas tikslesnes koordinatės.

KĄ ATNEŠ BALTASIS MĖNULIS ŽUVYSE ZODIAKO ŽENKLAMS?                    

AVINAS Selenės buvimas Žuvyse jums padės pajusti glaudesnį ryšį su savo Angelu Sargu, su Kosmosu. Tai gera žinia siekiantiems ugdyti dvasingumą, lavinantiems intuiciją, kūrybinius sugebėjimus. Patartina daugiau dėmesio skirti meditacijai, maldai. Dažniau klausykitės dvasinės muzikos, mantrų. Pieškite, kurkite eiles. Palankūs užsiėmimai: joga, cigunas ir pan. Bus svarbu išmokti atsipalaiduoti, savotiškai patinginiauti.

JAUTIS Prasideda gerosios permainos – būtent dabar galima tikėtis laimingo, ilgai laukto persilaužimo reikaluose, santykiuose su mylimu asmeniu. Viskas pakrypsta geresne linkme ir beveik savaime sprendžiasi. Arta Žuvyse jus padarys itin populiariais bei reikalingais tarp draugų! Sulauksite ir jų pagalbos. Per draugus – laimė.  Beje, būtent dabar ir reikia ieškoti tikrųjų draugų – jie taps savotiški Angelai sargai. Per šį laiką užsimezgusi bičiulystės pastovi, ilgam.

DVYNIAI Stiprės jūsų pozicija veikloje. Būtent dabar įtikinsite vadovybę, kad esate nepakeičiami, verti aukštesnių pareigų, didesnio atlyginimo! Tai kilimo karjeroje metas. Jei turite savo verslą, drąsiai siekite savo, būkite užsispyrę – laimėsite. Gautus pasiūlymus veikloje verta priimti.

VĖŽYS Laimės bus vis daugiau: kad ir kuo užsiimsite, tai atneš pasitenkinimą, naudą, pripažinimą. Jūsų populiarumas bei autoritetas nepaliaujamai augs, tad jums gali būti pasiūlytos aukštesnė pareigos ar ypatinga komandiruotė į užsienį (kuri gali labai romantiškai baigtis). Selenė Žuvyse suteiks jums brandumo, išminties. Tai metas, kai verta rinktis savo mokytoją. Beje, kai kas gali jūsų paprašyti tapti vedliu. Jūs būsite pajėgūs tapti guru.

LIŪTAS Selenė Žuvyse padės įveikti esamus sunkumus, išspręsti tai kas jus ilgą laiką kankino, vargino. Atsiras rami, protinga išeitis. Beje, stiprės ir jūsų nuojautos, ekstrasensiniai sugebėjimai. Pavirsite savotiškais baltaisiais magais, tad pakaks ir malonaus žvilgsnio, gero žodžio, šilto palinkėjimo, nuoširdžios atjautos, kad kitam taptų džiugiau, imtų lengvėti, išsirištų varginantis klausimas.

MERGELĖ Arta Žuvyse atneš išganingą, tvirtą sąjungą ar sustiprins jau esamą. Beje, sutuoktinis jus palaikančiųjų sąraše turi būti pirmas. Na, o jei jūs neturite poros, gali nusišypsoti laimė. Angelai sargai patalkininkaus – ir atves jums tinkamą porą: būtent dabar galite sutikti sau skirtąjį(ą).

SVARSTYKLĖS Arta Žuvyse jus gydys, taisys jūsų klaidas, padės rasti teisingą gyvenimo ritmą, tvarkingai susidėlioti prioritetus darbe, asmeniniame gyvenime. Pavyks atgauti ir darbo džiaugsmą, malonumą pareigas vykdant. Stiprės sveikata. Būtent dabar gera proga užsiimti lėtinių susirgimų gydimu. 

SKORPIONAS Selenė Žuvyse jus panardins į meilės, džiaugsmo, įkvėpimo vandenis. Svajonės pildysis. Tai puikus laikas įsimylėti (Angelai jums padės atrasti tikrąją meilę), kurti šeimą, pradėti, gimdyti vaikus. Jei jus vargina nesklandumai, įtampa santykiuose su vaikais, būtent dabar pavyks harmonizuoti jūsų bendravimą.

ŠAULYS Klajokliui Šauliui dabar pavyks atrasti savo namų, buvimo juose žavesį, pajusti juos tvirtovę… Ir labiausia, ko reikės, kai Selenė Žuvyse – tai namų šilumos. Net, jei esate fanatiškas keliautojas ar pasišventęs karjerai darboholikas – Selenė jums padės rasti kompromisą, mielą ne tik jums pačiam bet ir jūsų artimiesiems. Jei siekiate didesnė Angelų Sargų apsaugos, stenkitės daugiau laiko praleisti namuose su šeima. Ir labiau pasirūpinkite savo tėvais, seneliais. Dažniau prisiminkite maldoje mirusius giminaičius. Palanku sudarinėti giminės medį. Tinka pirkti naujus namus, persikelti gyventi į naują vietą.

OŽIARAGIS Arta žuvyse padės bendraujant, mokantis. Tad, jei reikia kažką išmokti, ko labai nesinori ar nesiseka, būtent dabar tuo ir reikia užsiimti. Jei sunkiai sutariate su aplinkiniais, ypač kaimynais, broliais, seserimis, būtent dabar jūsų santykiai atšils, taps nuoširdesni. Na, o jei ieškote svajonių automobilio, jei norite įsigyti patikimą transporto priemonę, kurioje jausitės saugūs – pirkite dabar. Angelai globos jus kelionių metu.  Kad Selenė labiau padėtų, svarbu būtų nepamiršti pažadų, na ir mokėti laiku pasinaudoti gera proga.

VANDENIS Selenė Žuvyse padės spręsti materialines problemas. Tai tas laikas, kai reikia ieškoti naujų, papildomų uždarbio šaltinių, kai palanku investuoti ar imti kreditą. Kitą vertus, turite nepamiršti ir senąjį pinigų apykaitos dėsnį: nori daugiau gauti, turi ir pats duoti, kai ką paaukoti kilniems tikslams, labdarai. Tad būkite dosnūs, pamėkite dovanoti! Būtent tai padės mėgautis įgytu turtu, bendravimui su tais, kuriuos mylite.

ŽUVYS Tai tas šviesusis laikas, kai esate ypatingai globojami Angelų Sargų, kai įgyjate stiprias apsaugas nuo blogųjų jėgų. Būtent dabar atstatomas pažeistas teisingumas, būtent dabar visi išvysta kokie esate nuostabūs, būtent dabar  galima žengti lemtingą žingsnį veikloje bei asmeniniame gyvenime! Šis metas kažkuo primena legendą apie Skrajojantį Olandą, kurioje minima, kad kas septintus metus atsiranda šansas išsigelbėti kapitonui bei laivui, mat nustoja veikti prakeiksmas… Primenu, kad Selenė ženkle, kaip tik ir būna, kas septynis metus. Ir dabar – tai jūsų laimingasis šansas!


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×