BALTASIS MĖNULIS ĮEINA Į AVINO ŽENKLĄ

Balandžio 5d. 10val. 51min. (Lietuvos laiku) Baltasis Mėnulis arba Selenė, Arta (siejama su gerąją karmą, su Angelais Sargais) įeis į Avino ženklą.

Baltasis Mėnulis Avine atnešą atpildą už drąsą kovoje, už didvyriškumą ginant šviesias, naujas idėjas, silpnesnius bei vaikus, ypač kūdikius, o taip pat už teisingą vadovavimą. Šiems kilniems asmenims ims labiau sektis, juos lydės apsauga. Tačiau piktus ir agresyvius, skriaudikus ir prievartautojus Selenė gali net nubausti. Šviesias permainas šis laikas žada ir gimusiems po Avino ženklu. Laikas, kol Selenė bus Avine, taps reikšmingu, svarbiu žmonėms, turintiems Baltą Mėnulį Avine gimimo horoskopuose.

Selenę Avine asmeniniame horoskope turi asmenys gimę beveik tiksliai kas septynerius metus, jei skaičiuoti nuo šių metų balandžio pradžios iki lapkričio pradžios. Tai periodai: 1918; 1925; 1932; 1939; 1946; 1953; 1960; 1967; 1974; 1981; 1988; 1995; 2002; 2016.

Pastaba: Kartais tenka išgirsti nuostabą: kodėl kai kuriuose šaltiniuose pateikiama kita Baltojo Mėnulio (Artos, Selenės) ingresijos arba įėjimo į kitą Zodiako ženklą data? Reikalas tas, kad egzistuoja senos, nepatikslintos Baltojo Mėnulio efemeridės ir yra pakankamai senai atsiradę tikslūs skaičiavimai, pagal taškus, nurodytus Pavelo Globos. Tad, jei kalbėti apie profesionalią astrologiją, naudoti tinka būtent P.Globos duotas tikslesnes koordinatės.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×