BALANDIS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS Lemtingas mėnuo, ypač tiems, kas gimė ženklo paskutinėmis dienomis (juos užtemimas gali paveikti net aštuoniolikai metų). Užtemimas jūsų ženkle gali imti ir nubraukti visus lūkesčius, aukštyn kojomis apversti planus… Bus svarbu susikaupti, atsiriboti nuo visko, kas nebūtina ir susitelkti tik ties pasiekimų išsaugojimu. Baikite uždelstus darbus, grąžinkite skolas. Gautus naujus pasiūlymus, tiek dalykinius, tiek asmeninius, vertinkite atsargiai: ne viskas bus taip, kaip žadama…

JAUTIS Norėsis poilsio, ramybės, tačiau būsite spaudžiami imtis itin didelio darbų kiekio. Geriausia būtų nuo pat mėnesio pradžios nuo visko atsiriboti ir išvykti kelioms savaitės, kur toliau nuo namų bei darbų, kitaip mėnesio viduryje gali ištikti krizė: imsite pyktis, maištauti. Ne laikas nutraukti santykius, išeiti iš darbo, namų ir pan. Ir labiau saugokite sveikatą.

DVYNIAI Mėnesio pirmą pusę gali tekti darbe taikytis su dalykais, kurie nepriimtini, tuščiai plaktis dėl jums svarbaus reikalo – biurokratinės kliūtys, vadovybės nepritarimas. Neperlenkite lazdos kovodami už savo principus – tai pernelyg brangiai kainuos. Ir nesistenkite (ypač pirmą mėnesio pusę) įgyvendinti planus, kažką keisti, perdaryti. Būkite atidesni jus supantiems žmonėmis: jau antrą mėnesio pusę sulauksite draugiškos pagalbos bei palaikymo.

VĖŽYS Mokėkite pasitenkinti jau esamais laimėjimais ir per daug nieko iš savęs nereikalaukite. Maksimalizmas – prastas patarėjas užtemimo mėnesį. Tad siekite įtvirtinti gerus santykius su vadovybe, kolegomis, būkite apdairūs tvarkydami piniginius, turto reikalus (venkite abejotinų sandorių, neteisėtų finansinių operacijų).

LIŪTAS Teks nurimti, niekur jėga nesiveržti – tuomet viskas ateis savaime: pripažinimas, nauja saviraiškos, veiklos galimybė. Plėskite bendravimo ratą, siekti sutarimo darbe – partnerystė, bičiulystė taps sėkmės laidu. Tiesa, pirma mėnesio pusė žada netikėtus suvaržymus, kliuvinius. Ypač tuo metu venkite konkurencinės kovos – ieškokite būdų susitarti.

MERGELĖ Pirmos dvi dekados kupinos streso. Aplinkybės vers ieškoti išeities, naujų tiesų, kažko svarbaus imtis, kažką rimtai keisti ir pasitenkinti minimaliu rezultatu. Neverta saugoti to, kas nyksta, laikyti tuos, kas išeina. Nesijaudinkite, kad kažko netenkate – tai dėl Saulės užtemimo, provokuojančio išsivalymą, atgyvenusios praeities sugriovimą. Trečiąją dekadą pasijusite kiek smagiau.

SVARSTYKLĖS Pasirinkimo klausimas taps kertiniu. Pirmąją mėnesio pusę gali apimti noras atsisakyti to, ką tiek ilgai darėte, kūrėte ir užsiimti visiškai kitkuo. Tačiau neskubėkite – apsigausite. Rūpesčiu gali tapti ir krizė santykiuose su pora. Deja, konfliktai nebus produktyvus. Šiuo metu išeities nerasite, tik dar labiau atšaldysite santykius. Antra mėnesio pusė gali paskatinti naujos gyvenamos vietos paiešką, gali netikėtai megztis ir naujas meilės romanas.

SKORPIONAS Slėgs atsakomybės, pareigų krūvis ir tik mokėjimas racionaliai paskirstyti darbus, taupyti laiką padės neišsekti bei viską laiku atlikti. Nors mėnesio pradžioje ir galima krizė, kai viskas gali įstrigti, kad ir kaip stengtumėtės. ir pajudėti kita linkme, nei planavote. Svarbesnius bei sunkesnius reikalus atidėkite mėnesio pabaigai, kai atsiras pagalbininku, užtarėjų.

ŠAULYS Entuziazmo bei avantiūrų, populiarumo bei romantiškų nuotykių metas. Bet ar optimistinis mąstymas bus tinkamas pagrindas permainoms asmeniniame gyvenime, veikloje? Deja, užtemimai stiprina iliuzija ir galima padaryti lemtingų klaidų asmeninio gyvenimo sprendimuose. Jei jūsų santykiai konfidencialūs, turite pasisaugoti viešumos, apkalbų. Jei turite vaikų – būkite jiems atidesni ir venkite griežtų auklėjimo būdų bent jau pirmą mėnesio pusę.

OŽIARAGIS Prieštaringas mėnuo, kai sunku, ką nors suprasti, apskaičiuoti… Jums padės nuojauta: atspėsite, kas priešas, kas draugas, iš kur atslenka pavojus. Ir tai bus svarbu, nes laukia tam tikri išbandymai pirmąją mėnesio pusę. Ypač mėnesio viduryje bus svarbu laiku suvaldyti įniršio bangas tiek bendraujant su artimaisiais, tiek su kolegomis, šefu, jei nenorite sugriauti savo gerovės ir sėkmės pamato jau mėnesio viduryje. Po patirtų stresų mėnesiui baigiantis laukia ir laimingas atlygis.

VANDENIS Ypač pirmą mėnesio pusę reikėtų vengti bet kokių konfliktų, kilusius nesklandumus spręsti gražiuoju. Teks išmokti skirti tikrąsias nuojautas nuo iliuzijų, kilusių dėl įtarumo ar savo galimybių pervertinimo. Pirmą mėnesio pusę itin reikėtų vengti pažadų, įsipareigojimų. Tai netikęs metas tvarkyti finansinius reikalus, keisti darbovietę – patirsite nuostolius. Mėnesiui baigiantis jūsų širdys kiek atitirps ir vėl imsite ieškoti meilės.

ŽUVYS Pirma mėnesio pusė itin sudėtingas metas, kai galite būti priversti užsiimti tuo, apie ką anksčiau net negalvojote, visaip vengėte (bet ko norėjo jūsų tėvai ar šefas). Deja, ne viskas klostysis pagal jūsų valią – geriausiu atveju teks ieškoti kompromiso, blogiausiu – laikinai atsisakyti savo ketinimų. Saulės užtemimas Avine patartų labai neišlaidauti, taupyti, nors mėnesiui baigiantis ir spręsis finansinės problemos, atsiras neblogų dalykinių pasiūlymų.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×