BALANDIS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS Mėnesio pradžia taps geru impulsu būsimiems laimėjimams, atsiras progų užimti naujas, perspektyvias pozicijas veikloje, ypač jei jūsų gimtadienis šiomis dienomis. Tiesa, labiau vertinkite savo porą, puoselėkite jūsų gerus santykius bei pasisaugokite klastingų konkurentų veikloje. Mažiau pasisekė tiems, kas gimė paskutinėmis ženklo dienomis: jų laukia sudėtingi metai, Stenkitės rūpintis sveikata, turimos gerovės bei sukaupto turto išsaugojimu.

JAUTIS Nenuoseklus metas, kai vieną akimirką galima tapti likimo išaukštintais, pagarbintais, o kitą – būti sutraiškytam per didelių visuomenės (vadovybės, šeimos) reikalavimų ir nuosavų ambicijų. Pasistenkite pirmą mėnesio dekadą priimti atsakingus sprendimus (ypač finansinius), atlikti svarbiausius darbus – vėliau provokacijų, konfliktų ir apgaulių laikas, kai geriau nieko nebekeisti. Mėnesiui baigiantis gali atsiverti naujos puikios perspektyvos. Tiesa, neskubėkite apsispręsti, ypač, jei gimtadienis išpuola tomis dienomis.

DVYNIAI Juodasis Mėnulis paliks jūsų ženklą 15d. – ateis ilgai lauktas palengvėjimas. Tiesa, jei negimėte ženklo paskutinėmis dienomis, jau mėnesio pradžia žada geras naujienas, intriguojančius susitikimus bei perspektyvius pasiūlymus. Galimi teigiami postūmiai veikloje ir naudingos permainos asmeniniame gyvenime. Planuokite, kurkite naujus projektus. Bus itin svarbu tvirtinti draugiškus, partneriškus santykius – artimųjų pagalbos gali prireikti antrą mėnesio pusę, ypač 18-24d. 

VĖŽYS Pirmą mėnesio pusę kibkite į darbus – gali pavykti nemažai pasiekti karjeroje, o geri rezultatai gali tapti geru pagrindu tolimesnei veiklai ne vien tik šį mėnesį. O jis nebus lengvas: nuo 15d. Juodasis Mėnulis jūsų ženkle, tad daugės rūpesčių bei konfrontacijos. Tai, ką spėsite nuveikti iki mėnesio vidurio, padės jums iki kitų metų pradžios. Labiau sklandžios antra, trečia savaitė. Jos tinkamos veiklos plėtrai ir kelionėms. Ypač venkite rizikingų sprendimų veikloje 18-24d. Tai laikas, kai reikėtų labiau pasaugoti darną santuokoje. 

LIŪTAS Atkaklios kovos, tačiau ir naujų pergalių mėnuo. Jūsų populiarumas augs – pakylės, įkvėps aplinkinių pasitikėjimas bei pagarba. Puikiai seksis įgyvendinti kūrybinius sumanymus, projektus, susijusius su kelionėms, švietėjiška, misionieriška, pedagogine, politine veikla. Drąsiai imkitės iniciatyvos, tiesa, avantiūrų venkite. Ieškokite partnerių, investuotojų, rėmėjų tarp užsieniečių ar įtakingų žmonių, dvasininkų. Antrą mėnesio pusę būkite atsargesni piniginiuose ir turtiniuose reikaluose: išlaidos gali viršyti galimybes.

MERGELĖ Darbų krūvis augs, deja, ne viskas pavyks, – bus kliūčių, pakaks konfliktų, tiesa, labiau antrą mėnesio pusę. Jei norite kažką laimėti, pirmiausia reikės nurimti, susitaikyti su savimi bei aplinka. Tie, kas palaikys gerus santykius su aplinkiniais, turės gerų sąjungininkų – sunkumų nepatirs. Mėnesio pabaiga palanki atnaujinti dalykinius ryšius, ypač su įtakingais asmenimis ar žmonėmis iš toli. Antrą mėnesio pusę geriau jausitės toli nuo namų, tad neatsisakykite komandiruočių ar turistinių kelionių.

SVARSTYKLĖS Mėnesio pradžioje sulauksite dėmesio bei pagalbos, paramos ne tik iš artimųjų, bet ir kolegų ar partnerių, tad – kiek atsipūsite. Tai puiki proga pasitikrinti sveikatą ir ją sustiprinti. Geresnių laimėjimų pasieksite bendradarbiaudami, tad puoselėkite partnerystės ryšius. Mėnesio paskutinė savaitė tinkama pristatyti visuomenei, įtakingiems asmenims, užsieniečiams savo laimėjimus. Gali užsimegzti ir perspektyvus romantiškas ryšys.

SKORPIONAS Teks daug ir intensyviai dirbti, imtis atidėtų, užvilkintų reikalų, grąžinti skolas (ne tik materialias). Siekite veikti neprisirišdami prie galutinių rezultatų, daugiau dėmesio skirkite sveikatos stiprinimui, gydimuisi bei santykių su kolegomis, dalykiniais partneriais tobulinimui. Mėnesiui baigiantis vertėtų pailsėti, jei nenorite, kad įtampa darbe, per didelis užimtumas paveiktų santykius su artimaisiais ar sutuoktiniu.

ŠAULYS Mėnesio pirma pusė – aktyvios saviraiškos metas, tinkamas pasirodymams, pristatymams, kūrybinių, verslo projektų įgyvendinimui. Deja, nuo 15d. debesys ims tirštėti ir kiek išsisklaidys tik mėnesiui baigiantis. Itin svarbios 18-24 dienos, kai gali ateiti praregėjimas ir imama gailėtis (maištauti) dėl neteisingų sprendimų meilėje, neapdairumo finansiniuose reikaluose, neatsakingumo tarnyboje bei ieškoma būdų atitaisyti klaidas. Paskutinėmis balandžio dienomis tai gali atkurti pusiausvyrą.

OŽIARAGIS Iki 18d. planuokite svarbiausius mėnesio susitikimus bei susitarimus. Nepamirškite, kad gana greitai, jau nuo gegužės antros pusės, jums taps vis labiau reikalingi pagalbininkai, užtarėjai, sąjungininkai. Pirmas dvi dekadas labiau savo jėgas taupykite – verta atitolti nuo dalykinių reikalų, pasišvęsti namams ir šeimai. Energijos semkitės bendraudami su artimaisiais. Jus įkvėps, pastiprins buvusių kartų pavyzdys. Mėnesiui baigiantis galima lemtinga meilės intriga, kuri pakeis jūsų ateitį.

VANDENIS Dabartiniai planai, norai kiek perdėti. Per daug neužsimokite, mažiau žadėkite, pasiruoškite nenumatytoms kliūtims, galimoms po 18d. Pirmą mėnesio pusę būsite smalsesni, imlesni informacijai, tad verta imtis mokytis naujų dalykų. Tiesa, padaugės ir lengvabūdiškumo, būsite linkę beatodairiškai rizikuoti, kovoti dėl principų, net kai tai bus nenaudinga. Imsite pernelyg kategoriškai vertinti artimuosius, viršininkus ir draugus. Tolerancijos stigs, tad dažniau ginčysitės, konfliktuosite, nors dabar ir bus itin svarbu užsitikrinti gerus santykius, ypač su artimaisiais. Tiesa, mėnesiui baigiantis bus nebloga proga harmonizuoti jūsų ryšius.

ŽUVYS Mėnesio pradžioje nerimo tikrai netruks. Tai neprognozuojamas metas. Jei nenorite pajusti, jog laikas sugaištas, pinigai išleisti (investuoti) veltui, o pastangos tuščios, mažiau tikėkitės bei mažiau rizikuokite. Šis laikas netinkamas vaikytis vyturius padangėje. Nemalonumai gresia ir 18-24d., kai paaiškės, kad apsirikote priimdami tam tikrus sprendimus karjeroje, pasitikėdami, kai kuriais žmonėmis. Tuo metu venkite kategoriškų sprendimų, pasistenkite išlaukti bent iki mėnesio pabaigos, kai aplinkybės pasisuks jūsų naudai.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×