AŠ NEPARDUODU JOKIŲ AMULETŲ! APGAULINGA VEIKLA PASINAUDOJANT PALMIROS KELERTIENĖS VARDU

Saulės aktyvumo pikas būna maždaug kas 11 metų, o sukčių, kurie neteisėtai naudodamiesi mano vardu vilioja iš žmonių pinigus – maždaug kas 4 metus. Vėl gavau pranešimų, kad neva parduodu visokius talismanus ir amuletus… TIKRAI NEPARDUODU, NIEKADA NEPARDAVINĖJAU ir artimiausioje ateityje tokių planų neturiu. Labai prašau pasidalinkite šiuo pranešimu bei pataupykite savo sunkiai uždirbtus pinigus.

Labai noriu jus perspėti apie sukčius internete, kurie naudojasi mano vardu ir parduoda visokį šlamštą. Prašau būkite atidūs, atsargūs ir nepasitikėkite reklamomis, kuriose neteisėtai naudojamas mano atvaizdas. Jokiais būdais nesidalinkite savo asmenine informacija ar mokėjimo duomenimis su tokiais internetiniais puslapiais.

Atkreipkite dėmesį į internetinių puslapių nuorodas. Nespauskite jokių wewry ar taplink ir panašių keistai skambančių puslapių. Tikrai aš ten su niekuo nesusirašinėju, viskas kas jose parašyta yra apgaulė. Prašau saugokite savo pinigus, duomenis ir būkite budrūs!

Štai keli pavyzdžiai iš internete pilintančių apgavikų skelbimų ir puslapių:


Štai visi mano oficialūs kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×