9. Šikšnosparnis, uždengiantis

Kritinis metas. Nepasiduokite iliuzijoms, puikybei – ieškokite savo klaidų. Gresia apgaulės nei įvairūs apsinuodijimai. Venkite svaigalų, nepatartina valgytu grybus. Derėtų mažiau žiūrėti į veidrodį. Derėtų stiprinti savo ryšius su motina, gilintis dvasines šeimos tradicijas. Svarbu gryninti savo mintis bei poreikius, atsisakyti nereikalingo gyvenime, atleisti skaudikui.

Ne laikas svarbiems sprendimams priimti, pasirašinėti svarbius dokumentus, žadėti, įsipareigoti, savo valią primesti. Nepalanku nieko naujo pradėti – nei reikalų tvarkymo nei namo statybos. Netinka sėti, sodinti augalus. Blogas metas vaiko pradėjimui, derėtų vengti seksualinių kontaktų. Visiškai netinkamas laikas pasilinksminimams.

Mėnulio paros suteikia daug informacijos apie dienos pobūdį. Tačiau to nepakanka norint teisingai išsirinkti datą norimam veiksmui (tarkim, sutarties pasirašymui, kelionei, vertingam pirkiniui ar romantiškam pasimatymui). Itin svarbi yra visų planetų padėtis Zodiako rate. Kasdieninį horoskopą pagal bendrą planetų padėtį kasdien rasite https://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/horoskopai/

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×