4. Pažinimo medis

Pirmoji blogio provokavimo diena, kai šis mėgina įsipinti į gėrio pasaulį (su juo susitapatinti, pakeisti ar tapti jo dalimi). Būtina suvokti, kas velnio, o kas Dievo, atskirti gėrio sėklą nuo blogio. Tai fatališkas metas: pradėta veikla giliai įsišaknys, priimti sprendimai bus sunkiai keičiami – tinka imtis tik gerai apgalvotų, įvertintų dalykų.

Patartina stiprinti šeimos santykius, ryšius su protėviais, kad būtų galima pasisemti energijos per savo šaknis. Gilinkitės į giminės praeitį, tradicijas, analizuokite savo vaikystę, atleiskite tiems, kas jus užgavo. Palanku mokytis mantrų, maldų tarimo technikos (garso magijos diena), verpti siūlus, ardyti mezginius, sodinti augalus, vaikščioti miške. Negerai medžius kirsti, gėles skinti.

Mėnulio paros suteikia daug informacijos apie dienos pobūdį. Tačiau to nepakanka norint teisingai išsirinkti datą norimam veiksmui (tarkim, sutarties pasirašymui, kelionei, vertingam pirkiniui ar romantiškam pasimatymui). Itin svarbi yra visų planetų padėtis Zodiako rate. Kasdieninį horoskopą pagal bendrą planetų padėtį kasdien rasite https://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/horoskopai/

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×