2020 STILIAUS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS

Metai prasidės ir baigsis puikiai!  Tačiau periodas tarp vasario ir lapkričio, kai Juodasis Mėnulis (siejamas su karminėmis bausmėmis) judės jūsų ženklu bus gana sudėtingas. Ne kartą teks balansuoti ties pavojinga riba, kuomet vienas netikslus žingsnis, ir iškrentate iš žaidimo, prarandate užimtas pozicijas… Būsite priversti išmokti ekvilibristikos stebuklų, išlikti drąsiais, ištvermingais! Kitą vertus, tai nebus sudėtinga užduotis  Avinams, nes jūsų ženklas atsakingas už kovą, už gynybą.  Atlaikyti sunkumus, įveikti išbandymus padės Marsas(Avino valdovas), kuris įeis į jūsų ženklą birželio gale ir išimtinai ilgai jame šeimininkaus – iki pat 2021m. sausio pradžios.

Metų pabaiga  pergalinga, – jūsų didžioji svajonė išsipildys! Ir ne tik reikaluose… Dabar galėsite drąsiai antrinti Louise L. Hay žodžiams:  “Aš pasiekiau aukščiausių standartų meilėje bei džiaugsme”!

Metų aprangos stilių būtų galima padalyti dviem kryptimis.  Viena atstovaus  perfekcionistinę idėją veikloje: 2020-ieji metai idealus laikas Avinams pasišvęsti karjerai. Ir šiuo atveju jums talkins – švarus minimalizmas, šalta klasika. Puikiai tiks juodos, tamsiai mėlynos ir baltos spalvos deriniai.  Tuo pat metu Juodojo Mėnulio viešnagė įspėtų apie gynybos svarbą. Taps aktualus ir militaristinis, maginis stilius bei su tuo susijusi žalia(chaki itin), raudona, šokoladinė spalvos. Taip pat įvairios metalinės, atspindinčios detalės, dygliai, stambesnių, grubesnių grandinių elementai.

JAUTIS

„Su išmintimi ateina ir požiūrio platumas“ Henris Deividas Toro

Pagaliau baigėsi visus metus užsitęsęs gyvenimo pamokų laikas, paremtas  katarsio technika, kuri išgrynino sielą, užgrūdino dvasią… Iš po debesų juk išlenda saulė?! Dabar pasaulį išvysite kitomis spalvomis, keisis jūsų vertinimai, prioritetai – nes tapote iš ties išmintingi, taurūs. Būsite aplinkinių pagerbti, įvertinti, – laukia sėkmė, pripažinimams, ir ypač svetur… Jums atsivers platūs horizontai, naujos galimybės. Ryžkitės naujiems drąsiems žingsniams. Jei reikia, keiskite darbą, gyvenamą vietą, išvykite  svetur pakeliauti, pagyventi, dirbti. Tolimos kelionės, komandiruotės į užsienį, mokymasis, įvairios stažuotės užsienyje itin palankūs. Tiesa, palankus metas tik iki spalio 21d. Tuomet Juodasis Mėnulis įeis į jūsų ženklą ir, jei nenorite nuo jo nukentėti, suskubkite pasirūpinti turimų pasiekimų užtvirtinimu, apsauga.

Šiais metais būtų galima išskirti kelia ryškesne stilistines linijas. Viena būtų susijusi su prestižo pabrėžimu, tad kaip niekada anksčiau puikiai jausitės dėvėdami prabangios elegancijos drabužius. Ir laimingos spalvos būtų – purpuro, turkio. Kita linija atstovautu turizmui. Tai gali būti ir patogūs, praktiški kelionių drabužiai, safari stilius, ir kažkas egzotiško, kupino  nostalgijos prisimenant (ar svajojant) apie keliones po tolimas šalis…

DVYNIAI

„Fluctuat nec mergitur“ – Mėto bangos, bet jis neskęsta (Paryžiaus herbo su laivu įrašas)

Ne tik metų pradžia, bet ir visi metai nebus labai optimistiški. Pakaks ne tik objektyvių problemų – teks su kažkuo atsisveikinti, išsiskirti, gal būt per neatsargumą parasti ilgai kauptus pinigus… O pati didžiausia problema gali būti jūsų požiūris į viską, kas vyks. Likite pozityvūs  – vadovaukitės filosofija: viską kas vyksta – tik į gerą! Kitaip kalbat: senoji lotyniška išmintis: „Finis unius diei est principium alterius“ (Vienos dienos pabaiga yra kitos pradžia) – neleis nuliūsti, padės suvokti visą, kas vykstą prasmę.

Šie fatališki metai kaitins ir ypatingas aistras. Galimas lemtingas įsimylėjimas. Tapsite gundytojais. Magais. Savo žavesiu hipnotizuosite aplinkinius. 2020-iais metų Dvynių stiliui būdingos intriguojančios provokacijos, ne visada maskuojamas seksualumas, pabrėžtinas paslaptingumas… Daugiasluoksniai, tačiau beveik atviri drabužiai, amuletai, gausūs papuošalai,  rytietiškos prabangos elementai… Palankios spalvos – šokoladinė, vyšninė.

VĖŽYS

„Būtinai vesk. Jei gausi gerą žmoną, būsi laimingas; jei blogą – tapsi filosofu“  Sokratas.

Atėjo laikas atsipūsti. Tiesa, šie metai  iš jūsų pareikalaus takto, supratimo. Ko gero tai nebus sunku Vėžiams, kurie yra jautrūs aplinkinių nuotaikoms, intuityviai suvokia, ką išgyvena kitas. Bet, jei jums pristigs geros valios suprasti kitą, nusileisti ginče, derybose, tuomet įgysite nemažai priešininkų. Dabar bus prasminga ieškoti sąjungininkų, atsiremti į jau esamus partnerius, sutuoktinį. Jei neturite – ieškokite: iki metų pabaigos lydės sėkmė renkantis porą. Šie metai jums  pats geriausias laikas santuokai – ryžkitės dabar šiam žingsniui ir jūsų porą lydės meilė, santarvė, o taip pat visuomenės palaikymas: aplinkiniai gerbs ir vertins jūsų pasirinkimą.

2020-iais ko gero jūsų ženklo atstovais taps patys stilingiausi. Net nesistengdami tapsite stiliaus ikona. Tai bus pabrėžtinai skoningų drabužių metai, kai vyraus lakoniškumas bei išbaigtumas. Tiks pilka, sidabrinė, angliška rožinė, truputi perlamutro. Būtų galima siūlyti ir porcelianinės lėlytės įvaizdį.

LIŪTAS   

“Kas eina lėtai ir neskubėdamas, tam neilgas joks kelias; kas kantriai ruošiasi keliui, tas būtinai pasieks savo tikslą” Žanas de La Briujeris 1645-1696m.m., Prancūzų eseistas

Po sėkmingų 2019m. esate kupini entuziazmo, tačiau 2020m. to nepakaks, – entuziazmas bei aplinkinių žavėjimasis jūsų persona dar ne viskas, – pražūsite, jei stigs profesionalumo bei konkrečių darbų. Kitaip kalbant, ne žodžiais, o darbais mes tėvynę mylime…

Šių metų prioritetu taps – pareiga bei veikla, tad atsidėkite darbui, karjerai bei sąžiningam savo pareigų vykdymui. Ir nepamirškite sveikatos – nuo persidirbimo, lydimo įtampos dėl didelių tempų, darbų kiekio, galite sunegaluoti. Bet kokiu atveju, metai bus palankūs gydimuisi(ypač lėtinių susirgimų) bei sveikatos stiprinimui.

Tapsite skrupulingi. Ir 2020-ųjų stiliaus pagrindinis akcentas – pedantiškumas. Kadangi metai pareikalaus atsidavimui darbui, jus tenkins racionalūs stilius. Bus svarbus kuklumas, paprastumas.  Liūtiškas žaismas bus prislopintas kasdieniškų rūpesčių naštos ir vis dėl to veršis per žavias smulkmenas. Jos bus karališkojo Liūto sielai tikra atgaiva… Jums reikėtų didesnį dėmesį atkreipti į žalsvai gelsvus tonus. Įsigykite ką nors garstyčių spalvos.

MERGELĖ

“Mano širdis plaka meilės ritmu” Louise L. Hay

Grįžta sėkmė veikloje, vėl šypsosi laimė meilėje, ir jūs tampate kupini įkvėpimo, optimizmo. Šios pakylėtos nuotaikos  lydės ilgai iki pat metų pabaigos. Tai bus itin geri metai dirbantiems kūrybinį darbą, asmenims, kurių veiklą susijusi su scena, su pramogų verslu bei menais apskritai, o tai pat vaikais, jų auklėjimų bei kūrybinių sugebėjimų  ugdymu.

Iki metų pabaigos ko gero ne vienam pavyks pažinti tikrą meilės džiaugsmą bei pilnatvę. Tačiau tikėtinas ir dar vienas smagus pasikeitimas jūsų gyvenime  – galite tikėtis šeimos pagausėjimo. Ir jei šiuo metu susilauksite atžalos, su šiuo vaiku bus idealus kontaktas. Beje, šis vaikas jūsų dėka taps iš ties laimingu žmogumi bei nemažai pasieks gyvenime.

2020-aisiais turite suspindėti karališka prabanga. Gana mergeliško kuklumo, saikingumo, atsargumo! Spinduliuokite džiaugsmą, švęskite meilę! Itin svarbi taps auksiniai, geltoni, oranžiniai atspalviai, smaragdiniai tonai.  Papuošalai turėtų būti vertingi.  Turite priminti kilnų meno kūrinį.

SVARSTYKLĖS 

„Prie savo židinio esate ne menkesnis karalius už tą, kuris sėdi prie savo sosto“ (ispanų rašytojas Miguel de Cervantes)

2020m. skirti nusiraminimui, susitelkimui savo viduje, – dabar namų, šeimos interesai turi tapti patys svarbiausi. Pamirškite profesines ambicijas, aukštus karjeros siekius. Beje, kuo geresni santykiai bus su artimaisiais, tuo geriau eisis veikloje – ir tai bus vienintelis būdas prisitraukti sėkmę darbe.  Daugiausia ką galima padaryti – tai ruošti pamatus būsimai sėkmei veikloje, kuri tikrai ateis, tačiau ne dabar(reikia palaukti kitų Jaučio metų). Na, o šiais metais atsidėkite namų rūpesčiais – ieškokite naujų namų, kraustykitės į kitą vietą, įsimylėkite, kurkite šeimą, gimdykite vaikus. Kad ir kuo užsiimsite, bus itin svarbu atsižvelgti į šeimos, į tėvų valią, labiau paisyti tradicijų, gilintis į savo giminės, tautos praeitį.

Nesistenkite 2020-aisiais būti labai madingais. Atvirkščiai, verta orientuotis į praeitį, į ankstesnius dešimtmečius ar į  beveik nekintančią klasiką. Gerai jausitės turėdami kažką vintažinio. Kartais jums norėsis etno elementų. Vertėtų atkreipti dėmesį į samaninius tonus – jie padės atgauti saugumo pojūtį.

SKORPIONAS

“Kalbėti – žinojimo kompetencija, o klausyti – išmintingumo privilegija”  („Poetas prie pusryčių stalo“) Oliveris Vendelis Holmsas 1809-1894m.m. JAV rašytojas ir gydytojas

Būkite tikri –  2020 – aisiais jūsų laukia įdomūs dalykai: kelionės, netikėti susitikimai, vertingi pasiūlymai. Užsimezgę  nauji ryšiai neleis liūdėti, nuobodžiauti. Dabar bus svarbu plėsti reikalingus ryšius, siekti naujų žinių, mokytis užsienio kalbų. Tad daugiau bendraukite, viskuo domėkitės, kaupkite reikalingą informaciją. Ir klausykitės. 

Būsite apimti savotiško paaugliuko azarto. Judrūs, smagiai lengvabūdiški, nepriklausomi. Jums tiks jaunimo mados, palankus ir sportinis stilius. Venkite prabangių drabužių bei papuošalų. Jūsų aprangoje turi dominuoti lengvumas, paprastumas, daugiafunkcioniškumas. Palankios įvairios ochros, taip pat žali tonai.

ŠAULYS

 “Pasaulyje yra ne tiek daug tikrų turtuolių, kiek yra gražuolių, kurios to nusipelnė”  (Mansfildo parkas, 1 skyrius) Džeinė Ostin 1175-1817m.m. Anglų novelistė

Per prabėgusius metus daug pasiekėte ir tikrai turite kuo didžiuotis. Tos permainos, kurios įvyko per 2019-us metu, tie darbai kuriuos nuveikėte – taps ilgalaikės sėkmė pagrindu. 2020- ieji pratęs prabėgusių metų sėkmę, padės įgyvendinti šauniuosius praėjusių metų sumanymus.  2020- ji bus susiję su materialiomis vertybės, kai galite tikėtis nemenkos naudos.  Šie metai bus tinkami pinigų investavimui, geresnės, naudingesnės darbo vietos paieškai.

Ko gero tiksliausia apibūdintų šių metų Šaulių stilių – glamūras, barokinė prabanga.  Daug dėmesio skirkite papuošalams. Jie turi būti vertingi. Patartina orientuotis į pastelinę spalvų gamą.

OŽIARAGIS

“Aš myliu ir vertinu save. Aš nieko nesibijau” Louise L. Hay

Laukia puikūs metai – tapsite Zodiako išrinktieji! Būsite tikrieji padėties šeimininkai, tad kuo skubiau išsiaiškinkite ko norite, ko reikia, ir pirmyn! Šią išskirtinę progą pradėti viską iš naujo, pabūti savo likimo šeimininkais jums dovanoja Jupiteris, tradiciškai senovės astrologų vadinamas “Didžiąja Laime” – dabar jis jūsų ženkle iki pat metų pabaigos. Taip atsitinka retai, kartą per dvyliką metų, tad  visas jėgas į mūšį: pakovokite už savo laimę, sėkmę – nesvarbu karjeroje ar meilėje – dabar viskas pavyks, kas tik jums svarbu. Tad nė dienos nepamirškite, kad šiemet  esate tikrieji savo likimo kalviai. Ir tai ne metafora.

Iki metų pabaigos naujiems, drąsiem dalykams žalia šviesa, tad imkitės naujos veiklos, pradėkite kažką iš esmės naujo arba keiskite ką nors savo veikloje iš esmės – tai bus sėkmės garantu dvylikai metų.

Jūs būsite kariai, vadovai. Jums patiks (ir bus naudingas) ne tik klasikinis stilius, bet ir uniforminis, militaristinis, sportinis. Jūsų siekiams antrins tiek griežti juodos –baltos, mėlynos – baltos, tiek raudonos – baltos deriniai. O pagrindinis akcentas – kerinti asmenybės jėga.

VANDENIS

“Aš pasitikiu savuoju “aš”. Man patinka įsiklausyti į savo vidinį balsą. Aš dalyvauju ten, kur yra meilė” Louise L. Hay

Prasideda savotiškos užmaršties, atsipalaidavimo metas, kai reikia kiek atitolti nuo žemiškų reikalų, kad susitelkti ties savo vidumi. Filosofiniai apmąstymais, meditacijos, tyla padės jums tinkamai nugyventi visus 2020m. bei įvykdyti savo žemiškas pareigas. Ir nenustebkite, – jei nepristigs dėmesio savo dvasiniam pasauliui, jūsų reikalai judės puikiai. Priešingu atveju, jei ir toliau vien tik protu, logika vadovausitės, ir nerasite laiko tylai, nieko nepešite, daug ką prarasite.

Metai nebus palankus ką nors naujo imtis – pakas, kad gerai atliktumėte tai, kuo iki šiol užsiimėte. Tad tobulinkite, vystykite tai, kas pasiekta.

Renkitės paslapties rūbais, puoškitės svajonių žavesiu… Meistriškai įvaldysite iliuziją. Ir jūsų gerbėjų šleifas nutys toli. Nenuostabu: juk „Iliuzijos – magnetas. Jos traukia nesulaikomai“ (Karlas Guckovas). Patartina rinktis violetinius, alyvinius, sidabrinius tonus.  Aristokratiška elegancija, papildyta romantiško glamūro, nostalgiško vintažo tinkamai išreikš jūsų santykį su pasauliu. Derės filigraniniai papuošalai.

ŽUVYS

“Aš lengvai išsivaduoju nuo senų problemų”. Louisa L. Hay

Tai bus nesibaigiančių planų, naujų projektų ir laimingų, nors dažnai neplanuotų permainų metai. Na, o kokios bus tai permainos priklausys nuo to, kada jų imsitės: neskubinkite įvykių. Turite išlaukti, kol Juodasis Mėnulis išeis iš jūsų ženklo sausio pabaigoje.

Šiemet bus itin svarbūs draugai – jie nemenkai įtakos jūsų likimą. Galima net pasakyti, kokie jūsų draugai, tokie ir metai bus. Šiemet iš ties bus svarbu stiprinti bičiuliškus santykius, o taip pat tvirtinti jau esamus bendradarbiavimo ryšius. Beje, atsiras galimybių užmegzti ir naujus puikius ryšius su ypatingais, nepaprastais žmonėmis, kurie jus gali kažko išmokyti, tapti jūsų vedliais.

Tai bus naujovių metai ir jums verta išbandyti naują viskame. Visų pirma – tai puiki proga rimtesnėms permainoms stiliuje. Pamėginkite atsisakyti savo įprastų drabužių, išmėginkite ką nors visiškai naujo, avangardiško? Eksperimentuokite. Nesustokite. Kasdiena pamėginkite atrodyti vis kitokie? Atsižvelkite į draugų patarimus. Daugiau dėmesio skirkite elektrinei, žydrai spalvoms.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×