10. Fontanas, krabas

Atpildo metas, kai gaunama tai, kas užsitarnauta. Derėtų įtvirtinti esamus laimėjimus, tikslinti savo gyvenimiškas nuostatas bei ieškoti atramos taškų ateities sėkmei užtikrinti. Palanku likti pasyviems: vyksta vidinės permainos, atgaunama dvasinė nepriklausomybė.

Naudinga įsigilinti, apmąstyti savo bei šeimos, giminės praeitį, suvokti dabartinę paskirtį, rasti būdų apsaugoti savo bei šeimos ateitį. Semiamasi jėgų iš tradicijų. Stiprinami geri santykiai su artimaisiais, ugdomas altruizmas. Palanku pradėti namo statybą, pratęsti giminę – tai meilės laikas. Puikus metas santuokai. Tinka garintis pirtyje, daugiau vandens (ypač šaltinio) gerti.

Mėnulio paros suteikia daug informacijos apie dienos pobūdį. Tačiau to nepakanka norint teisingai išsirinkti datą norimam veiksmui (tarkim, sutarties pasirašymui, kelionei, vertingam pirkiniui ar romantiškam pasimatymui). Itin svarbi yra visų planetų padėtis Zodiako rate. Kasdieninį horoskopą pagal bendrą planetų padėtį kasdien rasite https://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/horoskopai/

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×